Як вибрати зимовий конверт для дитини.

Зимовий конверт для дитини - це корисний винахід, що дозволяє не боятися за здоров'я малюка навіть в період найбільш лютих морозів. Така диво-одежинка прийшла на зміну теплим дитячим ковдрам, в які в недалекому минулому кутали в холодну пору року своїх крихіток турботливі матусі й татусі. Завдяки величезній різноманітності зимових конверт ов, представлених на прилавках сучасних дитячих магазинів, батьки без проблем можуть вибрати найбільш підходящу їх малюкові модель.
Інструкція
1
Тепла зимовий конверт розрахований, як правило, на дитини від народження до року. Це пристосування влаштовано так, що малюк, що знаходиться в ньому, може рухатися тільки всередині свого теплого «будиночка». А дітки старше року, як правило, прагнуть свободи рухів, тому від покупки «довгограючого» зимового дитячого конверт а краще відмовтеся.
2
Багато сучасних зимові конверт и для дітей не тільки створені для захисту малюків від морозів. Вони мають також безліч найрізноманітніших корисних функцій. Наприклад, існують конверт и з твердим днищем, мають одразу 4 призначення: люлька для перенесення малюка, спальний мішок, теплу ковдру для прогулянок в колясці і килимок для ігор.
3
Всього існує три модифікації зимових конверт ов для дітей. Перша - конверт з жорстким дном. Найчастіше він використовується як утеплювач коляски, люльки-переноски чи сучасних моделей дитячих санок.
4
Друга модифікація зимового конверт а для дитини - прогулянковий мішок, який є своєрідним елементом дитячого одягу. Він обмежує рухи малюка, зате зігріває його ручки і ніжки набагато ефективніше, ніж комбінезон.
5
Дуже популярні також і зимові конверт и с рукавами. Такий одяг дає свободу рухів ручкам малюка. А щоб додати простору ще й ніжкам карапуза, нижня частина деяких таких конверт ов має округлу або трапецієподібну форму.
6
Вибираючи зимовий конверт для дитини, не забудьте дізнатися, які матеріали входять до складу виробу. Верх конверт а найчастіше виконаний з поліестеру, нейлону, вельвету, мікрофібри або щільною водовідштовхувальним плащевки. Як утеплювач використовується пух, мікропух, синтепон, штучний або натуральне хутро. Особливою популярністю у сучасних батьків користуються зимові конверт и для дітей на овчині.
7
Зверніть увагу і на виробника зимового конверт а. Якщо річ була розроблена в країні з холодним кліматом, будьте впевнені в тому, що вона дійсно зігріє дитини суворої російської взимку.