Як позбутися від волосся на животі. Волосся на животі у дівчат.

Кожна дівчина мріє про Ідельно животі. Щоб був плоским, пружним, з "кубиками" ... Також ідеальний живіт - це гладкий живіт. Як позбутися від волосся на животі?
Інструкція
1
Складнощі це питання може викликати тому, що незрозуміло, до якої частини тіла можна "віднести" живіт і волоски на ньому? Засоби для ніг будуть занадто грубими, для бікіні - занадто м'якими. Бритва теж не підійде, тому що мати "їжак" на животі через відросло волосся не дуже-то пріятно.Способ 1.Якщо волосся на животі трохи і вони тонкі, освітлити їх. Як правило, така процедура не займає багато часу, а ефект тримається дві-три тижні (залежно від того, наскільки швидко ростуть у вас волосся). Освітлити волосся можна СУПРЕМ, перекисом водню або спеціальним кремом для освітлювання.
2
Спосіб 2.Тоже підходить в тому випадку, якщо волосся мало і вони рідкісні. Для позбавлення від небажаної рослинності використовуйте крем для депіляції. Краще вибрати той, який призначається для видалення волосся в зоні бікіні - він діє м'якше.
3
Спосіб 3.Для сильних духом. Якщо волосся жорсткі, краще користуватися Вашим. Процедура не з приємних, звичайно, зате позбавляє від небажаного волосся надолго.Перед "тортурами" можна випити знеболюючу таблетку, щоб трохи зменшити неприємні відчуття.
4
Спосіб 4.Альтернатіва епіляторах - гарячий віск або шугарінг. Для застосування гарячого воску знадобиться воскоплав, а для шугаринга - покупна або приготована в домашніх умовах смесь.Плюси - гладка шкіра до 4-х тижнів, можна вибрати віск і суміш для шугаринга з доглядають компонентамі.Мінуси - це досить болюча процедура.