Як поставити шаблон на сайт.

Зовнішній вигляд сайта і дизайн його елементів грають одну з найважливіших ролей в його просуванні і залученні користувачів. Але далеко не кожен веб-майстер володіє талантом художника і володіє комп'ютерною графікою, а вже тим більше, не кожному по кишені замовляти дизайн у веб-студій. Тоді на допомогу приходять безкоштовні шаблони для сайтів, які можна знайти у вільному доступі в величезній кількості і на будь-який смак. Установку шаблону найпростіше розглянути на прикладі CMS Joomla.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, надійний і швидкий доступ в Інтернет, встановлена на хостинг CMS Joomla і кілька опублікованих статей та коментарів для перевірки роботи шаблону.
Інструкція
1
Знайдіть і скачайте з мережі підходящий для вашого сайта шаблон. Пам'ятайте, що шаблон повинен бути тематичним і не перевантаженим різними мультимедійними елементами. В першу чергу шукайте оболонку для свого сайта в тематичних розділах, наприклад «Новинний сайт» або «Портал», а потім варто звернути увагу на розділ «Преміум шаблони», які можна застосувати до більшості сайтів і вони будуть дуже привабливі для користувачів.
2
Авторизуйтесь в адміністративній панелі. В пункті меню «Інсталяція» виберіть підпункт «Шаблони сайта » (Installers - Site Templates). У діалоговому вікні вибирайте «Встановити новий шаблон», після чого у вікні завантаження інсталяційного пакета натисніть «Огляд» і знайдіть заздалегідь завантажений архів з потрібними файлами у себе на комп'ютері. Натисніть на «Завантажити та встановити» і дочекайтеся завершення завантаження. Далі завантажений шаблон необхідно опублікувати.
3
В пункті меню «Шаблони сайта » (Site - Templates - Site Templates або Сайт - Шаблони - Шаблони сайта ) виберіть завантажений шаблон і натисніть кнопку «За замовчуванням» . Тепер даний шаблон буде значитися за замовчуванням, як головний дизайн сайта .
Зверніть увагу
Пошукові системи дуже зневажливо ставляться до сайтів на безкоштовних оболонках, тому після установки проведіть унікалізації шаблону: намалюйте унікальну шапку, видаліть зовнішні посилання, перейменуйте параметри в файлі css.
Корисна порада
Підійдіть відповідально до вибору дизайну для сайту. Нерідкі випадки, коли відвідувачі затримуються на сторінці не тому, що знайшли цікаву для себе інформацію, а тому, що їм попросту приємно перебувати на ній. Справедливо і зворотне: навіть якщо сайт містить дуже корисну інформацію, але огидний дизайн, про активність від користувачів можна забути.