Як зробити принтер.

Установка, настройка і ліквідація несправностей принтера зазвичай займає тривалий час і вимагає від вас наявності навичок роботи з оргтехнікою. У випадку якщо ви все-таки зважилися зробити це самостійно, незайвим буде ознайомитися з інструкцією до вашої моделі принтера або МФУ.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для установки принтера знайдіть програмне забезпечення згідно моделі пристрою і версії операційної системи вашого комп'ютера. Підключіть принтер до комп'ютера і до джерела живлення, після чого вставте диск в привід. Відкрийте панель управління вашого комп'ютера і зайдіть в меню «Майстер налаштування обладнанні».
2
Виконайте пошук і в який з'явився переліку варіантів знайдіть підключений до вашого комп'ютера друкувальний пристрій. Натисніть кнопку «Далі» і вкажіть місце знаходження драйвера принтера - ваш дисковод або, в разі якщо програмне забезпечення знаходиться на жорсткому диску - шлях до даної директорії. Також ви можете підключитися до інтернету, і програма автоматично підбере драйвер пристрою.
3
Виберіть один з варіантів, після чого виконайте процес установки, підтвердивши заміщення файлів, якщо це буде потрібно. Перезавантажте ваш комп'ютер, зайдіть в меню «Пристрої» на панелі управління і зробіть ваш принтер друкуючим пристроєм за замовчуванням в поточній операційній системі.
4
Якщо ви хочете усунути несправність в роботі принтера або багатофункціонального пристрою друкування, встановіть причину виникнення проблеми, скачайте в інтернеті схему розборки вашої моделі обладнання та усунете несправність. Робити це в домашніх умовах не рекомендується при відсутності у вас певних навичок роботи з технікою.
5
В даному випадку враховуйте особливості моделі принтера . Найкраще віднесіть пристрій до сервісного центру або викличте фахівця додому. Якщо гарантійний строк на принтер ще не минув, поверніть його в магазин для подальшого ремонту, заміни пристрою чи повернення коштів.
6
Для того щоб налаштувати мережевий принтер, встановіть на нього програмне забезпечення і переконайтеся в наявності підключення по локальній мережі між комп'ютерами. В меню «Пристрої» на панелі управління в головному комп'ютері зробіть принтер або МФУ мережевим, після чого на інших комп'ютерах виконайте віддалене підключення до апарата за допомогою того ж програмного забезпечення. Після цього при відправці документів на друк виберіть пристрій зі списку наявних.
Корисна порада
Чи не виконуйте ремонт в домашніх умовах за відсутності навичок роботи з оргтехнікою.