Як розблокувати флеш-карту на телефоні. Як розблокувати флешку.

Деякі мобільні телефони мають функцію блокування доступу до карти пам'яті. Крім цього, флешку можна блокувати і іншими способами, в тому числі і через просту захист файлів від видалення.
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення до комп'ютера;
  • - карт-рідер.
Інструкція
1
Зайдіть в налаштування безпеки вашого телефону і зніміть блокування з флеш-карти, ввівши встановлений вами пароль для перегляду знаходяться на ній файлів. Якщо код доступу до файлів був встановлений за допомогою сторонніх інструментів, розблокуйте карту за допомогою тієї ж програми, якою ви користувалися при встановленні захисту. Зверніть увагу, що версії додатків повинні в даному випадку збігатися.
2
Якщо на вашу флеш-карту був обмежений доступ без вашого втручання, і вам не відомий пароль для її розблокування - отформатируйте її для початку засобами операційної системи Windows з меню «Мій комп'ютер», після чого виконайте форматування через меню карти пам'яті вашого мобільного пристрою.
3
Для зняття захисту файлів флеш-карти телефону переведіть перемикач в положення Unlock. Такий вид блокування передбачає захист елементів карти від видалення, переміщення, перейменування та інших операцій з файлами.
4
Якщо у вас виникли проблеми з доступом до файлів на флеш-карті мобільного телефону Nokia (таке часто трапляється в моделях, що використовують micro SD) і до багатьох функцій файлів на неї обмежений доступ (неможливість використання музики в якості дзвінка, відкриття файлів сторонніми додатками, флешка не відкривається на комп'ютері, не перевіряється антивірусом і так далі), скористайтеся відновленням карти через меню телефону.
5
В даному випадку, якщо є можливість доступу до карти, перевірте її на віруси, але в більшості випадків при спробах звернення до файлів на ній просто повторно з'являється автозапуск. Єдине рішення даної проблеми - повна її форматування через телефон, що неможливо зробити, не відформатувавши її через комп'ютер, що також викликає певні труднощі.
6
Тому завантажте ваш комп'ютер у безпечному режимі і запустіть форматування карти, підключивши її через карт-рідер. Можна спробувати і через телефон, однак, швидше за все, позитивного результату ви не досягнете.
7
Відформатуйте карту через меню «Адміністрування» в панелі управління комп'ютером, після чого вставте її в телефон і відформатуйте через його меню. Повторне форматування обов'язково. Мінус тут в неможливості створення копій файлів перед їх повним видаленням, тому періодично створювати резервні копії на комп'ютері.
Корисна порада
Форматування через телефон завжди виконуйте в останню чергу.