Як вибрати праску для волосся. утюжок для волосся Як вибрати.

У багатьох власниць кучерявого волосся іноді виникає бажання їх випрямити. Для цього слід вибрати праску для волосся. Цей прилад, навіть без звернення за допомогою до фахівця, здатний за лічені хвилини в домашніх умовах зробити волосся прямими і гладкими.
Інструкція
1
Для того щоб вибрати праску для волосся, вивчіть запропонований асортимент цих приладів в магазинах. Щоб уникнути розчарування від придбання неякісного товару і не завдати шкоди волоссю, віддайте перевагу відомої, перевіреної торговій марці.
2
Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблені що нагрівають пластини прасування для волосся. Дешеві прасування мають металеві пластини. Вони нагріваються нерівномірно і можуть палити волосся. При регулярному використанні цього приладу ви отримаєте всі шанси зробити волосся сухим і ламким. Більш щадне дію на волосся мають керамічні пластини, або пластини з тефлоновим покриттям. Прасування з такими пластинами коштують майже в три рази дорожче, але здоров'я і краса вашого волосся вимагають вибору більш якісної техніки.
3
Ще одна характеристика, на яку обов'язково зверніть увагу - ширина пластини прасування. Для довгих і густого волосся краще підібрати утюжок з широкою пластиною (від 4 см), для коротких стрижок досить більш вузької пластини.
4
Подивіться, чи є в прасуванні терморегулятор, який дозволяє виставляти різні рівні нагріву. Для кожної товщини волосся підходить певна температура. Наприклад, тонке волосся, на відміну від товстих і кучерявих, не вимагають сильного нагріву, а тому їх легше пошкодити при використанні високих температур.
5
Поцікавтеся, чи володіє прилад функцією іонізації, яка знімає з волосся статичну електрику і надає їм блиск і гладкість.
6
Візьміть праску в руки, визначте, чи зручно його тримати і використовувати за призначенням, чи не занадто він важкий.
7
Після того, як зупиніть свій вибір на одному з приладів, так само подбайте про придбання спеціальних захисних засобів для волосся - шампунів, бальзамів, зволожуючих спреїв і ін. На більшості таких засобів варто позначення «термо».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lA_rSZSP5d0