Як відремонтувати мобільний телефон. Як полагодити зарядку на мобільний телефоні.

Мобільний телефон це вірний друг і надійний помічник. Що трапляються з ним час від часу неприємності запросто можуть позбавити спокою, а візити в сервісний центр мало кому приносять радість. Тому не поспішайте з висновками, для початку перевірте свій телефон самостійно. Деякі несправності можна усунути шляхом нехитрих маніпуляцій.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - мультиметр;
  • - справний акумулятор;
  • - спирт.
Інструкція
1
Зніміть кришку акумуляторного відсіку. Вийміть акумулятор і огляньте його. Зверніть увагу на контакти акумулятора та контакти, які знаходяться на платі телефон а. Вставте інший, завідомо справний акумулятор в телефон . Якщо телефон заробив - несправний акумулятор.
2
Розберіть телефон і перевірте контакти, які від акумулятора, вони можуть бути відірвані. Зніміть клавіатуру і оцініть стан кнопки включення. Можливо, випала кнопка на гумці - приклейте її на місце. Якщо стерлася графітова підкладка на гумовій клавіатурі, візьміть олівець і натріть п'ятачок із зворотного боку клавіатури. Протріть контакти на платі спиртом (руками не чіпати).
3
Увімкніть миллиамперметр в ланцюг харчування телефон а. Подивіться на значення споживаного струму, у вимкненого телефон а це близько 5 мА. Натисніть кнопку включення телефон а, при цьому показання приладу виростуть до 100-200 мА. Якщо при відпуску кнопки вони знову знижуються до 5-10 мА - несправний контролер харчування. Зверніться до майстерні.
4
Перевірте справність зарядного пристрою, якщо телефон працює, але не заряджається. Відкрийте ЗУ і продзвоните ланцюг. Виміряйте напругу, його значення повинне збігатися із зазначеним. У разі, коли із зарядним пристроєм все в порядку - замініть акумулятор. Якщо зарядка пішла, то несправний акумулятор, якщо ні - перевірте роз'єм. У деяких моделей телефон ов існує тенденція до його відривання.
5
Проведіть огляд дисплея на предмет наявності тріщин, сколів і відклеєними місць. Огляньте шлейф і місце, в якому він з'єднується з платою. Якщо сколи та тріщини відсутні, а дисплей не працює, виміряйте напругу на його роз'ємі або на платі, щодо загального проводу. Напруга є тільки на деяких контактах або відсутній - несправна плата. Для ремонту зверніться до сервісного центру.
6
Перевірте роз'єм і шлейф камери при повній відсутності з неї зображення. Коли шлейф і роз'єм в порядку - несправна сама камера або проблема в платі. При каламутному зображенні протріть лінзу камери, в тому числі зсередини (після попадання води). Точки, що з'являються на зображенні, говорять про несправності матриці/апаратного драйвера. Допоможе тільки заміна камери.
7
Просушите втоплений телефон , вийнявши з нього акумулятор і розібравши корпус. Сушку виробляєте 5-6 годин у теплому місці (не накладайте на батарею). Після сушки протріть всі контакти спиртом і дайте висохнути. Зберіть телефон і увімкніть його. Якщо він не заробив - полетів контролер харчування або процесор.
Зверніть увагу
Намагайтеся не користуватися послугами безіменних майстерень, звертайтеся в авторизовані сервісні центри.
Корисна порада
Для ремонту мобільних телефонів виготовте тимчасовий блок живлення з трьох калій-магнієвих акумуляторів, з'єднаних послідовно. Акумулятори скріпіть разом. Припаяйте до клем два дроти різного кольору (червоний - плюс, чорний - мінус) з зажимами «крокодил» на кінцях. Напруга вийшла батареї 3,7 В.
Китайські стільникові телефони відрізняються від усіх інших своєю привабливою ціною в поєднанні з широким набором різних функцій. Прагнення виробників до зниження ціни на апарати реалізується шляхом їх максимального спрощення. Тому окремі види ремонту цілком доступні навіть новачкам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - з'єднувальний USB-кабель;
  • - паяльник;
  • - запасні частини.
Інструкція
1
Для видалення з програмного забезпечення телефону накопичилися помилок і вірусів, а також для розблокування апарату, захищеного невідомим паролем, приготуйте комп'ютер з ОС Windows і з'єднувальний USB-кабель. Підключіть апарат до комп'ютера і знайдіть стандартну утиліту DiskPart.exe. У цій утиліті в меню "Керування комп'ютером" виберіть "Керування дисками". У списку обладнання знайдіть окремий диск комп'ютера з використанням режиму. Видаліть весь вміст цього диска. На жаль, при цьому вся збережена в пам'яті інформація буде безповоротно загублена.
2
Якщо телефон піддався впливу води, постарайтеся якомога швидше витягти з нього акумулятор. Щоб не втрачати час, можете навіть вийняти його прямо під водою. Потім витягніть і сім-карту. Розберіть телефон, відокремивши від нього пластмасові деталі корпусу. Потім протріть мікросхеми серветками або хусткою, просушіть стисненим повітрям. Наприклад, за допомогою пилососа. Але не використовуйте при цьому гаряче повітря, щоб не перегріти деталі стільникового. Наповніть якусь ємність сухим рисом і занурте в нього апарат. Через добу вийміть, зберіть і перевірте працездатність.
3
При підозрі на непрацездатність якого-небудь елементу телефону, проведіть пропайкой всіх його доріжок. Для цього використовуйте паяльник на 25 Вт з живленням 6-12 В і блоком захисту від статичного розряду. Жало паяльника має бути діаметром не більше 3 мм. Якщо такого не знайдеться, просто заточите наявне. Щоб уникнути перегріву доріжок при пайку, розігрійте паяльник, вимкніть його з мережі і працюйте їм доти, поки він не охолоне. В процесі паяння не користуйтеся кислотою. Застосовуйте нейтральні флюси, в самому крайньому випадку - каніфоль. Відразу після пайки каніфоллю протирайте контакти спиртом.
4
Ремонт китайських телефонів, пов'язаний із заміною окремих деталей, має одну неприємну особливість. Не всі запасні частини можна знайти у продажу і не кожну деталь можна переносити з одного апарату на інший, навіть якщо вони аналогічні. Справа в тому, що виробники з Китаю люблять використовувати різні деталі в одних і тих же моделях. Так що будьте акуратні, навіть якщо в якості джерела запчастин використовуєте непрацюючий мобільник тієї ж марки і моделі. Уважно вчитуйтесь в маркування деталей, якщо така є.