Як розібрати личинку.

Розбирати личинку замку часто доводиться автомобілістам, чиї машини намагалися викрасти. Втім, трапляються і казуси: недосвідчені водії часом ламають ключі, залишаючи зуби в замку.
Вам знадобиться
  • - торсіонна викрутка;
  • - ключ-шестигранник.
Інструкція
1
Розібрати і замінити замок запалювання можна в автосервісі, послуга ця коштує від 1500 рублів і займає від однієї години часу. Втім, можна і самостійно замінити замок. Перш за все, його необхідно зняти з автомобіля.
2
Зніміть верхню частину кожуха підрульового перемикача, відкрутіть гайку і зніміть кермо.
3
торсіонні викруткою через отвір в нижній частині кожуха відпустіть хомут кріплення і зніміть підкермовий переключатель.Открутіте кріплення (саморізи) приладового щитка, зніміть його. Видаліть з торця панелі з боку дверей водія заглушки, відкрутіть саморізи.
4
Видаліть кріплення і зніміть полку над ногами водія. За допомогою торсіонної викрутки, відключіть роз'єм контактів замка запалювання, видаліть декоративне кільце, відтягніть край панелі з открученную кріпленням на 5 см на себе, зніміть замок.
5
Відкрутіть гвинти кріплення контактної частини замку, зніміть її, вставте ключ в замок і поверніть його в робоче положення.
6
Вставте в поглиблення під ковпачком личинки тонку смужку сталі або іншого міцного металу, натисніть нею на стопор, оправленням вибийте палець замку, відокремте личинку від поворотної пластини. Поверніть личинку в корпусі і знайдіть то її положення, при якому вона витягується з корпусу.
7
Вийміть личинку , вийміть ключ з неї. Розберіть сегменти личинки, підберіть нові під новий ключ.
8
Треба сказати, що процедура зміни замка запалювання вважається досить складною. Тому, якщо ви не впевнені у власних силах, довірте цю справу професіоналам.
9
За тією ж схемою, що і автомобільний, можна розібрати замок дверний, наприклад, якщо він «заїдає» або вимагає чистки.
Замок запалювання може заклинити в самий невідповідний момент. Якщо купити новий, то з великою ймовірністю доведеться міняти замки на дверях та багажнику, щоб вони відповідали новому ключу. У той же час, як показує практика, більша частина проблем з автомобільними замками пов'язана з невеликими поломками, які можна виправити самостійно, позбавивши себе від необхідності нових покупок.
Вам знадобиться
  • - пряма і хрестоподібна викрутки;
  • - набір гайкових ключів;
  • - плоскогубці;
  • - керн;
  • - молоток ;
  • - папір;
  • - ручка або олівець;
  • - спиця.
Інструкція
1
Вставте ключ в замок запалювання. Викриття важіль нахилу рульової колонки і зніміть фальш-накладку на замок запалювання. Потім зніміть нижню частину захисного кожуха рульової колонки. Весь кожух знімати не обов'язково. У поглибленнях знизу викрутити 3 утримуючих гвинта під хрестоподібну викрутку.
2
Виверніть два самореза, які розташовані праворуч і ліворуч від керма для того, щоб роз'єднати верхню і нижню частини кожуха рульової колонки. Для цього повертайте кермо вправо і вліво до відкриття доступу до саморізами. З них попередньо потрібно зняти фальш-заглушками ножем або тонкої викруткою.
3
Звільніть механізми поворотников і двірників, які кріпляться на напрямних пластмасовими засувками зверху і знизу і пересуньте їх вліво і вправо відповідно. Після цього ви повинні побачити болти кріплення замку запалювання. Використовуйте невеликий молоток і керн для викручування цих болтів, так як вони мають головку, яка зрізається після закручування. Не поспішайте.
4
Звільніть кермо. Витягайте замок запалювання, поки він не повисне на проводах контактної групи. Від'єднайте всю контактну групу. Вона кріпиться на трьох засувках. Верхня і бічна (з боку водія) засувки досить легкодоступні, тоді як нижня - ні. Для того щоб її відкрити, тонкими викрутками відіжміть верхню і бічну засувки на замку і виверніть його зверху вниз.
5
Після цих маніпуляцій замок буде у вас в руках. Чи не втратьте пружини і контакти, які могли випасти при його від'єднанні.
6
Перекладіть замок на стіл і підготуйте папір і ручку (олівець).
7
Візьміть спицю і зігніть її під прямим кутом на відстані близько 2 см від краю. Далі вставте цей інструмент в маленьку дірочку на бічній стороні замку, натисніть і поверніть ключ. Після цього замок повинен вилізти з гнізда.
8
Поверніть личинку так, щоб витягнути стопор з пружинкою. Потім обережно витягніть личинку разом з ключем з обойми і дістаньте ще один стопор з пружинкою.
9
Покладіть личинку на стіл і огляньте ламелі і пружинки під ними. Притримуючи ламелі пальцями, витягніть ключ. Уважно стежте за тим, щоб пружинки і ламелі НЕ розлетілися в різні боки.
10
Витягайте по одній ламелі і записуйте її номер і місце знаходження в личинці по відношенню до ключа. Огляньте ламелі і пружини, промийте їх, змастіть. Зламані ламелі і пружини можна прибрати.
11
Зберіть замок запалювання, діючи в зворотному порядку. Використовуйте нові болти для кріплення замку до рульової колонки.
Зверніть увагу
Працюйте дуже обережно і акуратно. У процесі розбирання замку буде потрібно дістати велику кількість дрібних деталей. Важливо їх не втратити і зібрати всі в правильному порядку.
Корисна порада
Зняти контактну групу можна, не вдаючись до її розбирання. Для цього потрібно викрутити гвинт, який тримає посадочне місце, після чого для від'єднання замка її досить просто зрушити.