Як повернути вилучену пошту.

Як правило, кількість повідомлень для зберігання в ящику обмежена. Коли поштову скриньку заповнюється, ви видаляєте непотрібні листи. Але є послання, які можуть бути видалені помилково. Ситуація, звичайно, неприємна, однак зневірятися не потрібно - якщо у вас є Microsoft Outlook, ваш лист ще можна повернути. Як можна повернути вилучену пошту ?
Інструкція
1
Пошукайте у каталогах Outlook особливий файл, в якому повинні зберігатися всі дані, що зберігаються в форматі як pst. Потрібно скопіювати його і зберегти в окремій папці. Це, насамперед, необхідно, щоб почати відновлювати видалені листи.
2
Далі скачайте з інтернету спеціальну програму, яка називається Free Hex Editor XVI32. Вона допоможе редагувати ваш pst-файл. Запустіть скачала програмку і відкрийте в ній потрібний вам файл. Перед вашими очима з'являться осередки з деяким набором літер і цифр. Потрібно відрахувати сьому клітинку у верхньому ряду і обнулити значення до 13. Ви повинні знайти відповідні даними осередкам символи в таблиці справа, клацати по них лівою кнопкою миші і натискати пробіл. Після того, як відбудеться обнулення правих осередків, в лівих комірках ви побачите цифру 20.
3
Збережіть отримані зміни. Потім вам необхідно відшукати в каталогах Program Files так звану утиліту як SCANPST.EXE. Вона надається при установці поряд з Outlook. Потім запускаєте цю утиліту - вам має відкритися віконце Inbox Repair Tool. Ви клацаєте Browse і вказуєте шлях до збереженого pst-файлу.
4
Запустіть процес відновлення, натиснувши кнопку Start. Далі ви побачите вікно, яке повинно вас попередити, що файл просканували, і в ньому знайшли помилки. Потім потрібно натиснути Repair для відновлення бази даних. Залишилося клацнути «ОК» і відкрити знову Outlook. Тепер видалені листи з'являться в пошті знову. Існує й інший варіант відновлення видалених листів.
5
Якщо у вас є остання версія Microsoft Outlook 2010, то потрібно відкрити папку, в якій знаходилися «Вхідні», «Дистанційні» або «Вихідні» листи. Відкривши вкладку «Папка», виберіть пункт «Відновити видалені елементи». Потім програма видасть список повідомлень, які потрібно відновити. Ви повинні вибрати той лист, який вам необхідно. Натисніть відповідну кнопку відновлення файлів.
Корисна порада
У деяких поштових сервісах після закінчення часу всі листи, які знаходяться в папці «Дистанційні», видаляються автоматично. Відновити їх в цьому випадку вже неможливо.
Необхідність у відновленні віддаленої поштової скриньки « Яндекс » може виникнути у будь користувача, незалежно від його досвіду і рівня. Тому дуже важливо знати, як діяти в такій ситуації.
Інструкція
1
У момент реєстрації поштової скриньки « Яндекс » одночасно з ним реєструється і аккаунт в цій системі. Для відновлення власноруч віддаленого електронного ящика увійдіть в свій аккаунт і натисніть на пункт «Створити поштову скриньку». Однак майте на увазі, що інформація, що зберігалася там, відновленню не підлягає.
2
У випадку видалення не тільки своєї поштової скриньки, а й аккаунта, заново пройдіть реєстрацію в системі. Як правило, ім'я віддаленого аккаунта протягом 3-х місяців вважається зайнятим, тому в цей період ви не можете зареєструватися під своїм старим іменем. Після закінчення цього терміну, якщо ваш колишній адреса не буде зайнятий іншим користувачем, зареєструйте поштову скриньку під своїм ім'ям.
3
Крім того, адміністрація поштового сервісу « Яндекс » може видалити ваш ящик через невикористання його протягом певного часу, який обумовлено в угоді. Для його відновлення в цьому випадку зверніться в технічну підтримку користувачів із зазначенням своєї проблеми і необхідних даних. Обов'язково вкажіть додатковий адресу електронної пошти, до якої ви маєте доступ. Через кілька днів ви отримаєте відповідь.
4
Найчастіше причиною видалення поштової скриньки є розсилання спаму або вірусних повідомлень з вашої поштової адреси. Це відбувається, якщо до вашої пошти отримали доступ шахраї. Система в даному випадку блокує або видаляє ваш електронний ящик. Для вирішення даної проблеми також зверніться в технічну підтримку користувачів, вони можуть посприяти вам у відновленні скриньки.
5
Крім цього підготуйте всю необхідну інформацію, яку ви вказали при реєстрації поштової скриньки, наприклад контрольний питання і відповідь на нього. Ці дані можуть знадобитися для відновлення вашої поштової скриньки на « Яндекс ».