Як заблокувати електронну пошту.

Часом кожен користувач заходить на деякі сайти, що вимагають реєстрації. Як результат - деякі недобросовісні ресурси відправляють вам періодично різну інформацію рекламного характеру. Як зупинити потоки спаму, читайте нижче.
Інструкція
1
Якщо ви є користувачам електронної пошти Google, то схема блокування користувача відбуватиметься за допомогою фільтра.Зайдіте на свою електронну пошту , попередньо запровадивши логії та пароль. Пройдіть в настройки. В налаштуваннях вам слід вибрати «Фільтри». Знайдіть опцію «Створити новий фільтр» .Укажіте адресу електронної пошти, з якої ви не хочете більше отримувати повідомлення в поле «Від» і натисніть «Далі». На знову сторінці, виберіть дію, яку хочете справити з листами конкретного отправітеля.Еслі вам потрібно заблокувати користувача, то натисніть «Видалити» і поставте галочку поруч з опцією «Також застосувати фільтр до вказаних нижче ланцюжках. Після цього виберіть пункт «Створити фільтр». Таким чином, ви зможете заблокувати користувача в пошті gmail.
2
Додайте в список заблокованих відправників адреси, з яких вам приходять небажані повідомлення в електронній пошті Windows.В пошті Windows небажана інформація рекламного характеру фільтрується автоматично. Однак якщо ви не хочете отримувати звичайніше повідомлення від конкретної людини, помістіть даного користувача в список заблокованих відправників.
3
Блокуйте небажані повідомлення в електронній пошті "Yahoo". Якщо ви є користувачем даної служби, то блокувати будь-якого користувача вам буде також просто, як і в попередніх пунктах.В правому верхньому куті поштового сторінки Yahoo виберіть пункт «Параметри». У списку, що знаходиться з лівого боку виберіть пункт «Спам». Введіть адресу електронної пошти, з якою ви не хочете отримувати повідомлення, в розділі «Заблоковані адреси». Даний розділ знаходиться посередині сторінки. Натисніть «Додати» і електронна пошта користувача з'явиться в списку заблокованих адрес.
4
Використовуйте додаток Unsubscrieber в пошті Yahoo і Gmail. З його допомогою ви можете видаляти непотрібні адреси .В вікні управління списком розсилки натисніть «відписатися». В вікно, що з'явилося введіть електронні адреси, з яких ви не бажаєте отримувати повідомлення. Далі натисніть «Ок». З зазначених адрес ви більше не будете отримувати небажану пошту .
Для блокування поштової скриньки бувають різні причини: і довгий невикористання електронної пошти, і бажання змінити логін, і злом ящика спамерами. Після блокування ящика ви більше не зможете використовувати свої розсилки, підписки і поштові сервіси.
Інструкція
1
Якщо вас влаштовує втрата всіх корисних посилань, будьте готові до деяких труднощів. Адже далеко не кожна поштова служба полегшує шлях до блокування пошти. Наприклад, якщо ви хочете заблокувати свою пошту в службі mail.ru, ви не знайдете відповідну закладку в налаштуваннях сервера. Для видалення ящика пройдіть за посиланням http://e.mail.ru/cgi-bin/delete і вкажіть причину блокування. Після цього впишіть свій пароль в нижнє поле, і ваш електронний ящик на Mail заблокують. Протягом 3-х місяців логін вашої пошти буде закріплений за вами і тільки потім звільниться.
2
Не так вже легко заблокувати поштову скриньку в службі Rambler.ru. На даному сервері взагалі немає можливості самостійного видалення електронної пошти. Для її блокування й подальшого видалення відправте лист службі техпідтримки Rambler, використовуючи логін одержувача mailsupport і доменне ім'я rambler-co.ru. У повідомлення уточніть логін і пароль вашої електронної пошти, а також той факт, що ви хочете її заблокувати. Після цього адміністратори отримають повний доступ до вашого скриньки та вироблять необхідну процедуру.
3
У разі якщо ви бажаєте заблокувати пошту на сервері Yandex, процес видалення набагато простіше. Увійдіть після авторизації в розділ Yandex-паспорт. У верхньому правому кутку сторінки натисніть на посилання "Налаштування", після чого на функцію «Видалити пошту ». Як тільки ви введете свій пароль в з'явилося поле і натиснете на «Видалити», ваш адресу електронної скриньки буде анульований.
4
Для служби Google.ru блокування поштової скриньки також не представляє особливих проблем. Знайдіть розділ «Акаунти» і натисніть на функцію «Налаштування облікового запису». З правого боку знайдіть функцію «Змінити» для пункту «Мої служби». У вікні, натисніть на посилання «Видалити службу Gmail" і видаліть свою електронну скриньку.