Як заряджати li pol акумулятор.

Зараз важко зустріти людину, у якої не було б мобільного телефону. Часто трапляється, що зарядка акумулятора мобільного швидко сідає. Щоб це не повторилося, потрібно знати специфіку роботи акумуляторів.
Вам знадобиться
  • - акумулятор;
  • - зарядний пристрій;
  • - підключення до електромережі.
Інструкція
1
Літій-полімерні (Li-Pol) акумулятори володіють високою місткістю і витривалістю і здатні витримати більше 150 циклів зарядки. Крім того, їх виробництво не вимагає високих витрат. Але технологія виготовлення літій-полімерного акумулятора ще не відточена до досконалості. Тому самими популярним типом на даний момент є літій-іонні. Але вони теж старіють, як і інші категорії батарей. Через пару років такий акумулятор втрачає до 25% ємності. Li-pol-акумулятор, на відміну від інших батарей, не вимагає обов'язкового циклу розряду-зарядки.
2
Заряджати такі батареї легко. Потрібно підключитися до джерела постійної напруги. Тривалість зарядки повинна становити не менше двох годин.
3
Якщо хочете продовжити термін служби акумулятора , бережіть його від високих температур і надмірної вологості. Скоротіть контакти з металом до мінімуму, захищайте батарею від ударів - вони призводять до дефектів і можуть пошкодити систему харчування.
4
Завжди вимикайте телефон перед заміною акумулятора . Якщо ви недавно купили пристрій з такою батареєю, то проведіть зарядку не менше як протягом 5 годин.
5
Якщо хочете збільшити тривалість роботи акумулятора , то дотримуйтесь правил експлуатації. Особливо зверніть увагу на температурний режим. При дуже низьких або високих температурах ККД батареї значно знижується.
6
Акумулятор швидше розрядиться, якщо в пристрої, до якого він підключений, будуть одночасно використовуватися декілька функцій. Наприклад, якщо ви через телефон сидите в інтернеті, включаєте ліхтар і робите дзвінок, батарея сяде швидше.
7
Дотримуйтесь техніку безпеки. Не залишайте без уваги зарядку акумуляторів. Вони можуть мимовільно займатися, а це веде до пожеж. По можливості кладіть батарею на вогнетривкі поверхні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gyaDq6lHQ-o