Як вибрати фен для волосся.

Різні пристрої для сушки і укладання волосся стали звичним атрибутом у багатьох будинках. Але, все ж, вибрати фен для волосся при існуючому на прилавках удосталь іноді буває важко. Адже до такого вибору варто підійти дуже серйозно, оскільки від нього залежить здоров'я і краса волосся.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на потужність фена. Оптимальною потужністю вважається 1600-1800 Ватт. При меншій потужності на сушку волосся буде потрібно більше часу. При більшій потужності - можна обпалити волосся і шкіру голови.
2
Візьміть фен в руки. Оцініть, наскільки зручно його тримати і користуватися ним, чи не занадто він важкий. Особливо важливо провести цей тест, якщо ви сушіть волосся часто, а тому можете швидко втомитися користуватися незручним приладом.
3
Подивіться, якими насадками укомплектований фен. Обов'язково у будь-якого фена повинна бути насадка-концентратор, за допомогою якого тепле повітря спрямовується на конкретну ділянку волосся. Багато фени мають так само насадку-дифузор, за допомогою якої при сушінні волосся можна додати їм додатковий об'єм. Ця насадка буде корисна власницям тонких прямого волосся. Якщо у вас пишні кучеряве волосся, скоріше всього, дифузор буде зайвим придбанням.
4
Перш ніж вибрати фен для волосся зверніть увагу на його функціональність, тобто, що ще крім сушки волосся він здатний робити. Наприклад, у деяких моделей передбачена функція подачі холодного повітря, яка використовується для закріплення укладання. Корисною для волосся є функція іонізації повітря, яка знімає з них статичну електрику, робить їх слухняними і блискучим.
5
Перевірте наявність фільтра, який захищає фен від попадання всередину дрібних предметів, волосся і пилу. Бажано, щоб фільтр був знімним з додатковими щіточками для його очищення в комплекті.
6
Оцініть додаткові можливості різних моделей фенів - чи мають вони підставки або гачки для закріплення їх на різних поверхнях, якщо вас цікавить економія місця, то згинається Чи ручка.
7
Після того, як визначитеся з моделлю і виробником фена, обов'язково подбайте про покупку захищають волосся коштів для укладки.