Як зняти гроші з гаманця "Ківі". Contact перевести в готівку ківі.

«Ківі» гаманець сьогодні набуває все більшої популярності. Це відбувається через низку причин: доступність, простота в обігу, багатофункціональність. Багато роблять різні операції, не замислюючись про те, що з гаманця можна також і знімати готівкові кошти.
Інструкція
1
Виведіть гроші з «Ківі» гаманця через систему Contact. Ця система дозволяє здійснювати різні грошові операції. Для того щоб зняти готівку з «Ківі», необхідно авторизуватися на сайті і заповнити пропоновану форму (дані про одержувача, регіон, місто і відділення банку, в якому плануєте отримати переклад). Через 1-3 дні ви можете звернутися з паспортом до пункту видачі і забрати гроші. Комісія за такий переклад складе близько 2,5%. Крім системи Contact можна виділити ще Unistream, Anelik та PrivatMoney. Дізнайтеся, за допомогою якої системи вам буде зручніше і дешевше вивести гроші.
2
Зніміть готівкові допомогою виводу на банківську карту. Для цього потрібно скористатися сервісами, наданими ківі гаманцем і міжнародними платіжними системами: MasterCard, Maestro або Visa. Карта Visa дозволяє вивести гроші навіть за тієї умови, якщо вона випущена банком якійсь із країн ближнього зарубіжжя. Для здійснення переказу необхідно знати лише номер карти і термін її дії. Гроші можуть надійти на карту через 1-5 днів.
3
Виконайте переклад грошей з «Ківі» гаманця на рахунок будь-якого російського банку. Для цього потрібно знати номер рахунку та номер картки. Заповнивши просту форму на сайті, в більшості випадків ви виявите гроші на своєму рахунку практично моментально. Про те, який відсоток від суми втримається, можна дізнатися в самому банку у оператора. Якщо ви не маєте карту, то цей варіант буде для вас ідеальним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8xU9lcdMIVQ
Зверніть увагу
У разі виникнення проблем з виведенням коштів зверніться в технічну підтримку «Ківі» гаманця. Номери телефонів та електронна адреса вказані на сайті в розділі «допомога».
Корисна порада
Все грошові операції можна відстежувати в розділі «звіти». При необхідності роздрукуйте платіжне доручення, на якому буде видно всі деталі операції.
У зв'язку з розширенням можливостей інтернету багато людей почали заробляти в мережі, причому їхня робота, як правило, оплачується через електронний гаманець. Як отримати гроші на гаманець знають усі, а от як їх звідти зняти - для багатьох залишається загадкою.
Вам знадобиться
  • Система WebMoney, банківська картка, формальний атестат, реквізити вашого банку.
Інструкція
1
Заведіть собі електронний гаманець в інтернеті, і якщо на гаманці будуть гроші, то природним вашим бажанням буде їх звідти снять.Сістема WebMoney передбачає кілька варіантів виведення грошей. Отримати гроші ви можете: - в пункті обміну; - Поштовим переказом; - Банківським переказом; - Переказом через систему WesternUnion; - За допомогою картки WebMoney або будь-який інший банківської карточкі.Помімо цього, гроші з гаманця ви можете витрачати на різні покупки в інтернет-магазинах, оплату інтернету або поповнення рахунку вашого телефону.
2
Отримайте формальний атестат, перш ніж будите виводити гроші з системи. Для цього зайдіть в пункт «Атестати» і натисніть на кнопку «Отримати формальний атестат». Слідуючи інструкціям, заповніть форму з вашими паспортними даними та дочекайтеся, поки ваші дані опрацюють і підтвердять вашу атестацію.
3
Встановіть на ваш комп'ютер програму WebMoney Keeper Classic, за допомогою якої ви будете виконувати висновок грошей. Якщо у вас є картка Visa або MasterCard будь-якого банку, ви можете виводити гроші на неї. В іншому випадку WebMoney запропонує вам оформити таку картку в самій системі. Причому зняття готівки через картку WebMoney виробляється миттєво, а за наявності іншої картки вам доведеться почекати до трьох діб.
4
Зайдіть в WebMoney Keeper Classic, після того, як буде оформлений атестат. Виберіть той варіант виведення коштів, який вам найбільше підходить.
5
Виберіть варіант «через обмінний пункт» для отримання грошей в обмінному пункті і, слідуючи інструкціям, зробіть переклад. Після чого ви зможете отримати гроші в обраному вами обмінному пункті за вирахуванням комісії.
6
Замовте карту у WebMoney або прикріпіть до свого гаманця наявну у вас картку при виведенні коштів на банківську карту. Вкажіть в бланку реквізити вашого банку і номер карти. Після перевірки всіх даних, що займає зазвичай близько доби, ваша карта буде прикріплена до гаманця, і ви зможете виводити свої гроші на неї.
Зверніть увагу
Недоліком може послужити не надто висока швидкість переказу коштів, але, враховуючи невисокий відсоток комісійних, на це можна закрити очі.
Корисна порада
Зручність системи WebMoney полягає в тому, що комісійні зазвичай складають всього 0,8%. До того ж ця система надійно захищена паролем, і зайти в WebMoney Keeper Classic ви можете тільки після введення отриманого на ваш телефон або поштову скриньку коду-відповіді.