Як придумати дизайн дачі.

Дача не тільки може використовуватися в якості місця для вирощування корисних овочів, фруктів і зелені, але і приносити справжню радість від насолоди живою природою. Щоб ваша дача радувала вас і ваших гостей своєю красою і оригінальністю, дуже важливо придумати для неї цікавий дизайн .
Інструкція
1
Безумовно, в дизайн е дачної ділянки головну роль відіграють зелені насадження. Хоча і без малих архітектурних форм, таких як статуї, альтанки, сходи, доріжки, фонтани, садові меблі, навряд чи можна обійтися.
2
Надати вашій дачі мальовничості і чарівності допоможуть різні годівниці для птахів, шпаківні, незвичайні дерев'яні фігурки. Постарайтеся гармонійно вписати ці, здавалося б, незначні і непоказні елементи в дизайн вашої дачі. Нічим не примітний куточок присадибної ділянки, наприклад, прикрасьте фігурками пустотливих гномів. А ліхтарі освітлення виготовте у вигляді веселих звіряток. Такі деталі дизайн а дачі порадують не тільки вас, але і ваших малюків.
3
Деякі дачники, створюючи дизайн своїх володінь, намагаються впихнути на досить маленький за площею ділянку і альтанку для відпочинку, і штучна водойма, і безліч гіпсових скульптурок, і барбекю. Не старайтесь запхати величезна кількість різнорідних елементів в маленький простір. Ні до чого хорошого це не приведе. Естетичної краси своєї ділянки таким чином ви не досягнете.
4
При виборі рослин для оформлення дачі не переборщіть з екзотикою, а також з кількістю декоративних фігурок: гномиків, равликів, лебедів. Не перетворюйте свою дачу в ботанічний сад.
5
Якщо ви вирішили встановити на своїй садовій ділянці штучне водоймище, прикрасьте його прибережну зону плакучими вербами, чудесно гармонують з водою. Якщо для створення водойми ви придбали пластикову форму, краї її замаскуйте плітняком.
6
Орієнтуйтеся при виборі декоративних елементів для вашого дачної ділянки ще й на зовнішній вигляд будинку. Саме він повинен визначати дизайн всій прилеглій до нього території. Клумба з простеньких квітів-одноліток, наприклад, поруч з великим розкішним особняком буде виглядати якось безглуздо.