Як зберегти красу жіночої шкіри.

Здорова, чиста і свіжа шкіра - головна умова жіночої краси. Щоб досягти її ідеального стану, багато жінок залишають значну частину сімейного бюджету в салонах краси і магазинах косметики. Однак зберегти красу жіночої шкіри можна і без значних витрат, дотримуючись нескладних правил.
Інструкція
1
Уникайте стресів і нервування. Стан шкіри дуже сильно залежить від нервової системи. Недарма навіть найменші переживання здатні викликати висипання, свербіж та інші неприємні симптоми. А щоб відновити втрачене душевну рівновагу, займіться йогою, медитацією або прийміть розслаблюючу ванну з ароматними оліями і морською сіллю.
2
Постійно очищайте і зволожуйте шкіру. Токсини, які організм виводить через пори, скупчуються і викликають посилене розмноження бактерій. Однак при митті не рекомендується користуватися антибактеріальним милом - воно занадто агресивно і вбиває корисну мікрофлору, яка створює захист від вірусів і грибків.
3
Не допускайте зневоднення організму. Воно дуже різко позначається на шкірі, викликаючи появу ранніх зморшок і лущення. Щоб цього уникнути, необхідно пити не менше двох літрів чистої води в день. Рідина, яку ви отримуєте з їжею, фруктами, соками, чаєм та іншими напоями не рахується!
4
Приймайте вітаміни. Для шкіри особливо корисні вітамін А, він міститься в помаранчевих продуктах - моркві, гарбузі, обліписі, мандаринах і апельсинах, вітамін В2 - в кисломолочних продуктах, вітамін РР - в житньому хлібі, печінці та нирках, вітамін В12 - його багато в курці, рибі і яловичої печінки.
5
Бережіть шкіру, не допускайте впливу на неї сильного сонця, вітру і морозу. Всі ці фактори викликають передчасне старіння шкіри, а ультрафіолет навіть здатний спровокувати меланому. Щоб захистити шкіру, наносите на неї поживні та захисні креми, рекомендовані в залежності від пори року. Прикривайте обличчя - в сильний мороз хусткою або шарфом, в спеку - парасолькою і полями панами. Носіть одяг, зшитий з натуральних тканин, т.к. вона дозволяє шкірі дихати і не викликає алергії.
6
Ведіть здоровий спосіб життя. Більше гуляйте на свіжому повітрі, повноцінно харчуйтеся, спіть не менше 8 годин на день. Нехай ці поради і банальні, але їх дотримання найефективніше допомагає зберегти красу жіночої шкіри.