Як перешити шубу з норки. Як перешити норкову шубу зі шматочків.

Норковая шуба - мрія практично будь-якої жінки. Але що робити, якщо улюблена хутряний виріб стало велике або на видному місці утворився серйозний дефект? Рішення є. Перешийте шубу , і вона знову буде прекрасно сидіти на вашій фігурі і радувати своїм вишуканим виглядом.
Вам знадобиться
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Перш ніж приступити до роботи приміряйте шубу . Визначтеся, в яких місцях ви хочете її вшити (вкоротити, замінити пошкоджені частини і т.д.). Під час попередніх розрахунків пам'ятайте, що шуба - це вид верхнього одягу, який повинен сидіти на людині відносно вільно (щоб можна було не тільки стояти і ходити, а й сидіти). Також взимку часто доводиться надягати додатковий светр, кофту. Тому після всіх ваших перетворень шуба повинна відповідати всім цим вимогам.
2
Норкові шуби шиються з окремих шкурок. Але ці шкурки настільки якісно з'єднані між собою, що здається, ніби шуба складається з цільного шматка хутра. Тому якщо ви вирішили перешити шубу з норки самостійно, то, першим ділом розпоріть підкладку. Тільки так ви зможете побачити шви, що з'єднують численні норкові шкурки.
3
Подальший перебіг подій залежить від початкового задуму. Якщо ви хочете вшити шубу , то розпоріть зшиті між собою шматочки хутра в місцях, відзначених пунктиром на рис.1. Виріжте зайвий хутро. Змітайте (дуже акуратно) шматки хутра назад один до одного. Приміряйте шубу . Якщо виріб добре сидить на вас, гудзики без праці застібаються навіть при наявності светри, то зшивайте розпоротий елементи між собою капітально (це можна робити як вручну, так і на швейній машині).
4
Якщо ви хочете вкоротити шубу , то розпоровши підкладку, відріжте необхідну кількість хутра. Враховуйте при цьому припуски на шви (у хутряних виробів вони можуть доходити до 3см).
5
А в разі псування окремих частин шуби (моль проїла хутро в якомусь місці, або випав ворс) ви можете вдатися до однієї дизайнерської хитрості. Якщо у вас довга норкова шуба, то зробіть з неї ефектний кожушок вільного покрою.
6
Відріжте нижню частину шуби (рис.2). Розпоріть шматочки хутра. Замініть зіпсований хутро, вшивши замість нього клини з нижньої частини. Ваша шуба стане більш вільною, і за рахунок відсутності зіпсованих ділянок буде виглядати як нова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2vmpNaPcLEs