Як натискати педалі на машині.

Щоб керувати автомобілем, не достатньо просто крутити кермо. Потрібно знати як і в який момент натиснути ту чи іншу педаль, особливо, якщо мова йде про автомобіль з механічною коробкою передач.
Інструкція
1
Зверніть увагу на педаль гальма. По суті, це головна педаль в автомобілі. Безумовно, інші педалі також дуже важливі для комфортного і плавного руху, але саме педаль гальма є останнім рубежем між вашим автомобілем і дорожньо-транспортною пригодою.
2
Привчіть себе до прийому імпульсного гальмування. Він полягає в наступному. Поставте ліву ногу на педаль гальма і плавними, зворотно-поступальними рухами дуже легко то натискайте, то відпускайте педаль. Кожне наступне рух має бути трохи довше і сильніше попереднього. Природно, щоб використовувати подібний метод, потрібно спланувати свою зупинку заздалегідь.
3
Натисніть на педаль гальма, не використовуючи педаль зчеплення. Натискати педалі на машині потрібно роздільно. В даному випадку окреме натискання педалі гальма охоронить гальмівну систему від перегріву і зносу, зробить зупинку більш плавною.
4
Ніколи не припиняйте стежити за рухом. Якщо потік автомобілів на дорозі досить щільний, не забувайте включати на кілька секунд аварійний сигнал перш, ніж натиснути педаль гальма. Це потрібно, щоб попередити ззаду їдуть водіїв про вашу зупинці. Вони відповідно, також почнуть гальмувати, що охоронить вас від можливої аварії.
5
Використовуйте педаль гальма, щоб подолати перешкоди на зразок рейок або «лежачого поліцейського». Це дозволить вберегти підвіску і стійки автомобіля від можливих пошкоджень і передчасного зносу. Спосіб полягає в наступному. Натисніть педаль гальма, а безпосередньо перед перешкодою різко її відпустіть. У цьому випадку у автомобіля передні колеса трохи піднімуться над землею. Щоб підсилити даний ефект, одночасно з тим, як ви відпустите педаль гальма, натисніть педаль газу. Тоді автомобіль просто перескочить невисоке перешкоду, що зведе небажаний ефект від удару до мінімуму.