Як бути наполегливішими з людьми.

Рішучість, наполегливість (ассертівность), впевненість дозволяють будь-якій людині давати правильну оцінку ситуації, ратувати за свою точку зору, обгрунтовано приймати єдино вірне рішення. Люди схильні вважати, що наполегливість, будучи джерелом конфліктів, провокує їх. Ассертівность асоціюється у них з зухвалим, грубим, напористим, нестриманим поведінкою. Але це аж ніяк не так. Навпаки, наполегливість - це якість, що допомагає уникати конфліктів або дозволяти їх гнучко і з честю, гідністю, обліком нюансів склалася напруженої соціальної ситуації.
Інструкція
1
Сприймайте ассертівность як непохитне прагнення постійно у всьому відстоювати свої інтереси і права. Використовуйте її, не вдаючись до непотрібних чварам, якщо відчуваєте потребу відстоювати себе.
2
Привчіть оточуючих, використовуючи поведінкові норми наполегливості, ставитися так до себе, як вам хочеться. Вчіться не погоджуватися, не провокуючи негативного неприязного ставлення з боку опонентів.
3
Не забувайте, що демонструючи жертовне поведінка, ви дозволяєте оточуючим сприймати ваші нагальні потреби та інтереси незначними, тому люди не будуть рахуватися з вами.
4
Купуйте репутацію наполегливого людини, здатної ризикувати при відстоюванні своїх інтересів, які не дивить на небезпеку виникнення конфліктних зіткнень з людьми . Прагніть боротися з душевними внутрішніми страхами перед ймовірними конфліктами, завжди твердо відстоювати свої погляди і переконання, не здавати своїх життєвих позицій. Констатуйте важливість своїх пріоритетів і потреб.
5
Проявляйте наполегливість в обставинах, які передбачають необхідність переконання оточуючих у своїй правоті. Відмовляйтеся зі спокійною впевненістю від невідповідних пропозицій. Всупереч думці окремих людей, це ніяк не можна віднести до упертості, агресивності, прагненню нав'язати свою думку всяку ціну. Це не більш, ніж прояв чесності, відкритості, прямоти у відносинах з оточуючими.
6
Пам'ятайте, що активна манера поведінки - зовсім не маніпулювання людьми , не демонстрація сили. В її основу закладена правильна самооцінка, повага до людей і собі, чудове вміння гідно оцінювати ситуацію, знаходити оптимальні рішення, брати відповідальність на себе за зроблений вибір, без випробування почуття провини, тривоги, занепокоєння.
7
Ця якість, аж ніяк не означає перемогу у що б то не стало. Воно скоріше передбачає вирішення сформованих проблем у спокійному руслі, без агресії, ефективне подолання напруги, розвиток особистісних якостей, що дозволяють підтримувати абсолютно нормальні взаємини з оточуючими, легке просування по соціальній і кар'єрних сходах.
8
Показуючи наполегливу рішучість, запобігайте небажані для вас конфлікти, задовольняти потреби, отримуючи те, що хочете, чого варті.
9
Не бійтеся вимагати від оточуючих, наприклад, продавців, кур'єрів або офіціантів вчинити так, як вам здається правильним, переважно для себе. Будьте ассертівность людиною, щоб не бути жертвою конфліктів!
У столиці Росії регулярно проводиться безліч цікавих заходів, в тому числі і концертів. Якщо проявите кмітливість, винахідливість і акторські здібності, можете заощадити на вартості прохідного квитка, потрапивши на бажане захід безкоштовно.
Інструкція
1
Спробуйте виграти квиток на концерт в якому-небудь конкурсі. Проведіть моніторинг радіо- і телекомпаній, пошукайте акцію в інтернеті, звертайте увагу на оголошення в журналах і газетах. Після цього вам залишається виконати умови конкурсу і перемогти. За допомогою наполегливості, креативності та цілеспрямованості ви можете взяти заповітний приз і піти на концерт безкоштовно.
2
Заведіть знайомства серед організаторів розважальних заходів у Москві. Для цього бажано самому обертатися в цих колах. Але навіть якщо за родом діяльності ви далекі від медійників, при відвідуванні певних місць можна зав'язати невимушену бесіду з потрібною людиною. Розпитайте у своїх знайомих, можливо, знайдете тих, людей, які вам допоможуть.
3
Влаштуйтеся працювати у фірму, яка займається організацією концертів. У таких компаніях працюють менеджери, освітлювачі, працівники сцени, обслуговуючий персонал, охоронці, адміністратори та інші співробітники.
4
Пройдіть в один з концертних залів Москви по чужим квитком. Якщо хтось із глядачів вирішить залишити захід незабаром після його початку, попросіть у нього вхідний квиток і зайдіть в зал по ньому. Охоронцям на вході скажіть, що ви просто виходили, наприклад, покурити. Можна піти з друзями, які придбали квитки на танцпол. Один з них вийде, взявши з собою прохідний квиток товариша, а потім передасть його вам. Цей варіант актуальний переважно для заходів, на яких не видають контрольні браслети.
5
Отримайте дозвіл на безкоштовне відвідування концерту улюбленого виконавця від будь-якої редакції. Якщо ви журналіст, то можете написати статтю про подію або зробити репортаж із залу для глядачів. Для цього вам потрібно влаштуватися в штат ЗМІ і залагодити адміністративні питання з вільним входом.
6
Постарайтеся влаштуватися в правоохоронні органи. Основний штат охоронців на концертах в Москві складається з поліцейських. Працюючи в цій системі, ви зможете безкоштовно відвідати безліч заходів.