Як обігріти лазню. обігрів передбанника.

Баня є відрадою російської душі. Невід'ємною її частиною є система опалення. Для опалення самої лазні зазвичай використовуються печі - кам'янки, а для передбанника - каміни.
Інструкція
1
Піч-кам'янка в більшості випадків здатна опалити парилку і нагріти воду. Також вона буде виступати основним джерелом пара. Саме тому необхідно серйозно поставитися до її встановлення. Під час монтажу потрібно дотримати ряд вимог.
2
Піч не повинна мати великі габарити. Основне її якість - економічність. Також до печі пред'являється таке важлива вимога, як максимальна теплоємність. Піч повинна не тільки опалювати приміщення парилку, але і обігрівати приміщення передбанника. Також не варто забувати про нагрівання води.
3
Для того щоб не виникало проблем з теплом, необхідно вибрати піч підходящої конструкції і потужності. Вона повинна бути оптимально підібрана під розмір лазні. Найголовнішим вимогою, пропонованим до печі-кам'янки, є повна пожежна безпека. Якщо відбулося порушення технології конструювання опалення лазні, то можуть виникнути великі проблеми. Люди можуть отримати опіки або отруїтися чадним газом. Обов'язково подивіться, як піч віддає тепло.
4
Опалюється лазня завдяки теплу, яке передається від грубки шляхом конвекції нагрітого повітря. Обігрів не повинен бути занадто великий. В іншому випадку це негативно позначиться на самопочутті її відвідувачів. Також задумайтеся про розподіл тепла. Воно має бути спрямоване на людину з усіх сторін. Стіни лазні повинні ефективно утримувати та відображати інфрачервоні промені. Врахуйте, стіни печі повинні мати більш низьку температуру.
5
Робіть стіни лазні товстими. В даному випадку вона буде довше охолоджуватися. Однак і гріти її доведеться довго. Вкрай не рекомендується топити грубку-кам'янку вугіллям. Найкраще для опалення використовувати дрова. Даний матеріал є найекономічнішим і ефективним для опалення лазень. Деревина є екологічно чистим природним матеріалом.