Як вибрати гаманець.

Красивий гаманець - це не тільки зручна річ, але і важливий аксесуар. Деякі вважають, що якщо правильно вибрати гаманець, то в ньому завжди будуть «водитися» гроші.
Інструкція
1
Щоб вибрати гаманець потрібно дотримуватися наступних правил: Не потрібно купувати найдешевший гаманець, так як він несе енергію бідності. Але не варто купувати і найдорожчий. Найголовніше, щоб гаманець був стильним і солідним.
2
Дуже зручно, коли в гаманці є відділення для великих купюр і для дрібниці. Матеріал, з якого виконаний гаманець, не дуже важливий, головне щоб не з поліетилену, так як він не пропускає повітря, тобто природну енергію
3
При виборі гаманця потрібно звернути увагу на його колір, дуже важливо, щоб на ньому були присутні відтінки землі і металу, тому найкраще підійдуть гаманці коричневого, чорного і жовтого кольору.
4
У гаманці потрібно носити дрібні нерозмінні монети, вони притягуватиме більші купюри.
5
Матеріальну енергію притягує корінь крену, причому його потрібно виростити самому, висушити і покласти в гаманець.
6
Якщо гаманець має пластикове віконце, то не варто в нього поміщати якусь фотографію, так як її потужна енергія буде перебивати грошову.
7
У гаманці повинні зберігатися тільки гроші, а для кредитних карт і фотографій найкраще вибрати інше місце.
8
З часом гаманець втрачає свій привабливий вигляд, його буде соромно діставати прилюдно, також він може залучати негативну енергію, тому слід його ліквідувати. Гаманець повинен бути таким, щоб купюри в ньому лежали рівно. Купюри слід складати лицьовою стороною вгору, причому спочатку повинні лежати великі купюри, а потім мелкіе.Вибрать гаманець не дуже складно, так як на сьогоднішній день продається дуже великий асортимент. Головне вибрати гаманець по своєму смаку і бажано по перерахованих ознаках, але найголовніше, щоб він приносив задоволення при використанні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o5GY4BoG3e0
Зверніть увагу
До всього іншого гаманець використовується щоденно і виконує таке важливе призначення, як збереження грошей. Тому вибирати і купувати гаманець варто з особливою увагою. Отже, як же правильно вибрати гаманець, щоб надалі покупка приносила задоволення?
Корисна порада
Напевно, кожен з нас відчуває почуття комфорту, коли в гаманці знаходиться сума, яку можна витратити на непередбачену покупку, розваги або задоволення. Правильно вибраний гаманець - це майже гарантія того, що така сума у вас завжди буде матися. Ну, а тепер до справи - розберемо, як вибрати і що зробити, щоб гаманець став таким собі «грошовим магнітом».