Як змінити тему в Mozilla firefox. змінити тему в Мозіль.

Програма Mozilla Firefox користується великою популярністю у користувачів інтернету. У тому числі і за можливість підлаштувати її під свій індивідуальний смак. Якщо вам набридло оформлення вашого браузера, просто скачайте іншу тему . Якщо хочете - завантажте в свій Firefox відразу багато тем і міняйте їх за своїм настроєм хоч по кілька разів на день.
Інструкція
1
Запустіть Mozilla Firefox. Натисніть на кнопку виклику меню браузера - помаранчевий прямокутник з написом Firefox у верхньому лівому кутку вікна програми. Виберіть у віконці пункт «Додатки». Також ви можете просто натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + A.
2
Перейдіть в відкрилася вкладці «Управління доповненнями» у розділ «Отримати доповнення», щоб завантажити в браузер нові теми. Використовуючи смугу прокрутки, опустіться в кінець сторінки. Виберіть посилання «Показати всі теми і шпалери».
3
Перегляньте теми, доступні для завантаження. Вибирати теми можна за категоріями в розділі сторінки зліва («Великі», «Компактні», «Тварини» і т.д.), а також сортувати за популярністю і датою завантаження на сайт («Лідери рейтингу», «Новітні», «Недавно оновлені »,« Набирають популярність »і т.д.).
4
Зробіть клацання мишею по превью з зацікавила вас темою оформлення - відкриється сторінка з більш докладним описом. Ви зможете переглянути ілюстрації з елементами теми, прочитати відгуки користувачів, які її вже встановили та ін.
5
Натисніть на кнопку «Додати до Firefox», щоб встановити вибрану тему в свій браузер. Підтвердить свій намір встановити додаток у вікні. Якщо для установки потрібно перезапуск браузера (повідомлення про це з'явиться у вас на екрані), погодьтеся на перезапуск.
6
Дочекайтеся закінчення перезапуску браузера. Знову відкрийте вкладку «Управління доповненнями» (як це зробити, описано вище). Виберіть розділ «Зовнішній вигляд» - відкриється список всіх встановлених в ваш браузер тем. Теми, які вам не сподобалися або набридли, можна видалити. Включайте теми натисканням на відповідну кнопку. Щоб зміни вступили в силу, знадобиться перезапуск Mozilla Firefox.
7
Додайте індивідуальності встановленої темі за допомогою шпалер. Перейти на сторінку вибору шпалер ви можете за тією ж схемою: «Управління доповненнями» - «Отримати доповнення». Приміряйте зацікавили вас шпалери на свій браузер, просто наводячи на превью курсор миші, - оформлення відобразиться на панелях Mozilla Firefox. Якщо результат вам сподобався, встановіть обрані шпалери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U-QcIqLaKS0