Як зберігати шубу.

Нарешті, прийшла весна і не за горами день, коли вам доведеться прибрати свою улюблену хутряну шубку (а може бути, і не одну) до наступного сезону. Шуби і дублянки - речі, набуває не на один сезон, вартість цих милих одежек нерідко порівнянна з вартістю автомобіля. І тому абсолютно природно, якщо ви приділите час і місце для правильного зберігання цих хутряних подружок.
Інструкція
1
Перш ніж відправити шубку на заслужений сезонний відпочинок уважно огляньте її - можливо, що раніше необхідно «вигуляти» її в хімчистку. Не варто давати плямам і забруднень приживатися, тим більше що моль теж любить «витримані» забруднення.
2
Ретельно просушіть шубу, щоб уникнути небажаного дебати і «підгнивання» хутра в шафі. Тільки не здумайте вивісити шубу на сонці - білосніжна шубка ризикує пожовтіти, а темний хутро запросто вигорить. Цілком достатньо дати вивісили їй в гардеробній кімнаті, або іншому темному і добре провітрюваному приміщенні. Потім акуратно, уздовж ворсу, розчешіть вашу красуню нечастим гребенем, вона того варта.
3
Якщо ви плануєте зберігати шубу будинку, то слід придбати спеціальні полотняні мішки з дротяними розпірками - повітропроникне полотно дозволить шубі «дихати», а розпірки вбережуть хутро від м'яття і заламування. Для білої шубки варто придбати синій чохол - цей колір врятує хутро від жовтизни.
4
Ні в якому разі не вивішуйте забарвлений хутро з незафарбованих на сусідніх вішалках - адже вам не хочеться несподіваних кольорових сюрпризів?
5
Плічка для шуби повинні бути достатньо широкими, щоб уникнути її деформації.
6
Приміщення, в якому ви плануєте повісити шубу, повинно бути досить просторим, з хорошою циркуляцією повітря, ні в якому разі не опалювальним.
7
В ідеалі, звичайно, слід зберігати шубу при постійній невисокій температурі і в цілковитій темряві - саме такі послуги останнім часом пропонує хутряна фабрика Мері Белл. У спеціальних холодильниках підтримується оптимальна t від 4оС до 7оС, а вологість - не більше 65% .Правільное зберігання шуби дозволить вам не один сезон служити об'єктом заздрості подружок і насолоджуватися теплом і затишком хутряної одежини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lIDIAiXnvmQ