Як передати файл через Скайп. Як передати великий файл через скайп.

Для близьких людей, які за збігом обставин знаходяться на великій відстані один від одного, « Скайп » - справжня знахідка, адже він дозволяє не тільки спілкуватися в реальному часі, але й відправляти необхідні файли своїм співрозмовникам.
Інструкція
1
« Скайп » є дійсно відмінним способом для відправки файлів різного виду в режимі онлайн-спілкування. При цьому, на відміну від електронної пошти, « Скайп » не вводить обмеження на розмір відправляється файлу. До того ж програма дозволяє відправляти документи безпосередньо з комп'ютера на комп'ютер, минаючи при цьому інтернет-сервіс « Скайп а», що дозволяє значно скоротити час відправки повідомлення. До того ж швидкість передачі даних залежить лише від конкретного каналу з'єднання між двома користувачами.
2
Відправляти повідомлення і різні файли за допомогою системи « Скайп » можуть тільки зареєстровані користувачі, що знаходяться в режимі «Онлайн». Авторизуйтесь в « Скайп е» і дочекайтеся, поки система завантажиться і покаже вам ваш список контактів. Наведіть курсор на користувача, якому хочете відправити текстовий або мультимедійний документ. Двічі клікніть лівою кнопкою миші на вибраний контакт.
3
Ваш співрозмовник повинен знаходитися біля комп'ютера, щоб схвалити відправку файлу. Можливо, його необхідно попередити про те, що ви хочете передати файл. « Скайп » не можна буде вимикати, поки документ повністю не завантажиться на комп'ютер адресанта.
4
Клікнувши на рядок потрібного користувача, ви відкриєте вікно повідомлень. Натисніть на кнопку «+», яка знаходиться вгорі діалогового вікна поруч із кнопками «Дзвінок» і «Відеодзвінок». За допомогою відкрилася програми «Провідник» вкажіть шлях до файлу, який ви хочете відправити співрозмовнику. Виділіть потрібну папку або документ, клікнувши на нього лівою кнопкою миші. Натисніть «Відправити» і «ОК», щоб підтвердити свої дії. Тепер ваш співрозмовник повинен погодитися на передачу файлу і вказати шлях в комп'ютері, за яким він хоче зберегти дані.
5
Після початку завантаження у вікні текстових повідомлень ви побачите смугу-індикатор передачі даних. З кожним відправленим кілобайт вона трохи збільшується в довжині. Коли вона дійде до кінця, файл буде переданий.