Як робити шапку з паперу. Як з паперу зробити шапочку.

Практична шапка з паперу допоможе вам сховатися від спеки в сонячний день і захистити голову від попадання на неї пилу та сміття під час ремонту. Трохи змінивши конструкцію і додавши фарб, можна створити головний убір, який стане вдалим доповненням до маскарадному костюму.
Інструкція
1
Для початку слід виготовити базовий трикутник, який буде служити основою для створення різних моделей. Можна, наприклад, зробити ковбойський капелюх, картуз та ін. Покладіть газету на рівну поверхню, де працювати буде найбільш зручно. Розгорніть її до фальца (перший згин). Виконайте два діагональних згину по зігнутою кромці у напрямку до центру. Край газети, який виступає знизу від складеного трикутника, подверніте двічі. Аналогічним чином складіть другий край. Основа головного убору готова.
2
Щоб зібрати картуз, на один поворот назад поверніть нижній прямокутник. З цього елемента буде сформований козирок. Другий прямокутник буде виконувати функцію околиша, тобто несучого обода картуза. Зведіть лівий і правий кути трикутника від країв до центру, формуючи розмір головного убору. Якщо шапка призначена для дорослої людини, змикається краю повинні бути зведені тільки трохи внахлест. Для точного визначення розміру рекомендується на даному етапі приміряти убір.
3
Зайві краю акуратно підігніть і сформуйте козирок. Для цього виступаючий прямокутник підігніть ще раз, це дозволить надати виробу міцність. Обережно заведіть краю знизу під околиші. Верхній же виступаючий кут колишнього трикутника заведіть під несучий обід картуза з потиличної сторони. Також підігніть всередину обода розташовані праворуч і ліворуч вушка, тим самим надаючи головного убору кінцеву форму.
4
Якщо потрібно зробити шапку, як у Червоної Шапочки, то, сформувавши основу головного убору, візуально розділіть верхній кут, рівний 180 градусам, на три рівні частини. Потім загорніть ліву і праву сторони трикутника до центру, ніби складаєте їх разом. Відігніть відразу три нижніх шару вгору. Нижню частину шапочки зігніть «гіркою».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1lz6qOjNltQ