Як записати з телефону в диктофон.

Файл записи, зроблений програмою телефону , можна записати в диктофон за умови повної відповідності форматів. Також ви можете скористатися різними конвертерами для перетворення. Щодо підтримуваних диктофон ом форматів уточнюйте в інструкції користувача.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - диктофон;
  • - конвертер;
  • - ПО для мобільного пристрою.
Інструкція
1
Запишіть в програмі вашого телефону звуковий файл. Задайте йому певне ім'я і збережіть в пам'яті мобільного пристрою або флеш-карти. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або бездротового Bluetooth-з'єднання. Створіть між пристроями для обміну файлами, після чого поступите в залежності від того, на якому модулі пам'яті телефону знаходиться потрібна вам запис.
2
Якщо диктофон ная запис зберігається на карті пам'яті вашого телефону , виконайте підключення пристроїв в режимі «Накопичувач» і відкрийте вміст папкою в засобах автозапуску або через меню «Мій комп'ютер ». Знайдіть запис і скопіюйте її на жорсткий диск комп'ютера.
3
Якщо файл запису знаходиться в пам'яті телефону , запустіть програмне забезпечення і у виборі методів підключення вкажіть режим PC Suite. Відкрийте оглядач файлів в утиліті програмного забезпечення вашого мобільного пристрою, після чого перейдіть в директорію зберігання файлу записи в вашому телефоні. Натисніть на потрібному елементі правою кнопкою миші і скопіюйте його на жорсткий диск комп'ютера.
4
Якщо розширення файлу записи, зробленого вашим мобільним пристроєм, що не підтримується диктофон ом, скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму-конвертер, працюючу з даним типом аудіозаписів. Після цього виконайте конвертацію в підтримуваний диктофон ом формат, підключіть пристрій до комп'ютера та скопіюйте вийшла запис в пам'ять диктофон а.
5
Якщо ви не можете знайти програму конвертації, перевірте програмне забезпечення вашого мобільного пристрою і диктофон а на наявність утиліти, яка виконує дану дію самостійно. Також пошукайте конвертер на офіційному сайті виробника диктофон а і по можливості виконуйте збереження записів в mp3.
Корисна порада
Користуйтеся стандартними конвертерами.