Як приєднати унітаз. Як встановити унітаз на плитку.

Санітарно-технічні прилади, якими наповнений наш будинок, зовсім непомітні до тих пір, поки вони справно виконують свої функції. Проте все міняється, як тільки починає капати змішувач, унітаз розхитався, а на кришці зливного бачка з'явилася тріщина. Неприємно, звичайно, але цілком поправимо. У змішувачі поміняйте прокладку, а унітаз купіть новий і самостійно встановіть його в туалеті.
Вам знадобиться
  • - унітаз в комплекті;
  • - гофра для підключення до каналізації;
  • - гнучкий шланг для підключення до водопроводу;
  • - цементна суміш для приготування розчину .
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися в магазин за покупкою, подивіться, яким чином в туалетній кімнаті розташована каналізаційна труба (в стіні, у підлозі). Це важливо врахувати при виборі конструкції унітаз а. Вони різняться: 1. за формою чаші (тарілчасті, Воронкова, козирькові); 2. за матеріалом, з якого вони виготовлені (фаянс, порцеляна); 3. за місцем кріплення (на підлогу, на стіну); 4. по розташуванню випуску (з прямим випуском в підлогу; з прямим випуском в стіну; з випуском, розташованим під кутом 30 °); 5. по розташуванню змивного бочка (безпосередньо на унітаз е, окремо в стіні) .Все види унітаз ов вже мають гідравлічний затвор, що утримує неприємні запахи, тому додаткових пристроїв для цього не потрібно.
2
Демонтуйте старий унітаз . Якщо він був встановлений і закріплений на товстій дерев'яній дошці (тафті), заберіть її. По підлозі зробіть бетонну стяжку, дайте їй «зміцніти».
3
Після цього, виберіть і розмітьте місце установки нового унітаз а. Поставте його на підлогу навпроти випуску каналізаційної труби таким чином, щоб були витримані оптимальні розміри до стін, дверей, інших сантехнічних приладів. Окресліть підставу по підлозі і розмітку отворів кріплень.
4
По розмітці в підлозі просвердлите отвори, поставте пластмасові дюбелі.
5
Один кінець гофри, що має всередині гумову манжету, надягніть на випускний патрубок унітаз а. Манжета встане щільно і виключить можливість протікання води. Другий кінець гофри з'єднайте з випуском каналізаційної труби.
6
Встановіть унітаз на місце і добре його закріпіть.
7
Зберіть механізм зливного бачка до встановлення його на унітаз . Збірку виконайте по заводській інструкції. Після цього, прикріпіть бачок до унітаз у. Проконтролюйте, щоб в місці з'єднання була встановлена гумова прокладка.
8
Гнучким шлангом підключіть зливний бачок до водопроводу і перевірте герметичність з'єднання.
9
Встановіть сидіння на унітаз . Тепер все готове до експлуатації.
Зверніть увагу
1. Вибирати місце установки унітазу на свій розсуд можна тільки тоді, коли з'єднання зливу унітазу з каналізаційною трубою виконується за допомогою гофри. Якщо ж з'єднання робиться фановими трубами, то місце установки унітазу потрібно строго розрахувати з умов довжини і форми цих труб. 2. Якщо каналізація змонтована з поліетиленових труб, то внутрішній діаметр випуску труби відповідає діаметру гумового ущільнення гофри, і додаткової герметизації не потрібно. Якщо ж каналізація виконана з чавунних труб, то перш ніж встановити в ній кінець гофри, закріпіть за допомогою силіконового клею перехідник з чавуну на пластмасу.