Як зробити сорочку.

Кожна дитина любить творчість і різноманітні ідеї додатки власної фантазії. Падалка дітей надзвичайно радують дорослих - особливо, якщо ці вироби створюються для родичів і близьких. У цій статті ми розглянемо простий і оригінальний спосіб виготовлення святкової листівки в вигляді сорочки і краватки, для тата, дідуся чи дядька, процес створення якої доступний навіть маленькій дитині.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу розміром 10 на 15 см, лист паперу або картону з будь-яким візерунком - наприклад, в клітку або в смужку, а також глянцевий папір двох різних кольорів - в смужку і однотонну, ножиці і канцелярський клей.
2
Виріжте з картатого картону прямокутник розміром 9 на 14 см. Наклейте його на аркуш темно-синього паперу такого ж розміру, але зі збереженням невеликої рамки в півтора-два міліметри. На білий аркуш паперу наклейте вийшла фігуру.
3
Тепер виріжте з паперу в смужку прямокутний лист розміром 8 на 12 см. Відміряйте від верхньої межі прямокутника 2-2,5 см і зробіть мітки зліва і справа. Надріжте прямокутник за цими мітками і загніть краю так, щоб вийшла імітація розкритого коміра сорочки.
4
Наклейте на заготівлю листівки вийшла "сорочку", а потім візьміть квадрат синьою глянцевого паперу розміром 6 на 6 см і складіть краватку в техніці орігамі. Якщо складання дається вам насилу, можна просто намалювати на папері силует краватки і вирізати його ножицями.
5
Візьміть клей і наклейте краватку на «сорочку». Його можна прикрасити будь-яким візерунком і орнаментом.