Як заряджати літієві акумулятори.

Літієві або літієво-іонні акумулятори найчастіше зустрічаються в комплектації сучасних стільникових телефонів. Як правило, такий акумулятор дозволяє збільшити час роботи з телефоном без підзарядки.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що придбали мобільний пристрій, оснащене літієвим акумулятором, і хочете зробити його термін служби максимально тривалим, в першу чергу прочитайте технічний паспорт пристрої та рекомендації щодо його експлуатації та зарядці. Як правило, для кожної моделі телефону або портативного плеєра є своє фіксований час, за яке акумулятор набирає повний заряд. Якщо з якихось причин ви не можете скористатися рекомендацією виробника, дотримуйтеся таких загальних правил по експлуатації літієвий акумуляторів.
2
Для забезпечення довготривалої роботи акумулятора його слід «прокачати», тобто збільшити його роботу за рахунок низки максимальних зарядки і розрядки. Вставте акумулятор у свій пристрій. Якщо в батареї ще є заряд, рекомендується «посадити» його, домігшись повного виключення пристрою. Увімкніть якомога більше додатків для того, щоб телефон швидше витратив енергію батареї. Досить скоро акумулятор сяде, і телефон вимкнеться. Після цього вимкнений телефон або плеєр поставте заряджатися в мережу, використовуючи тільки заводське заряжное пристрій, що гарантує безпеку експлуатації пристрою.
3
Як правило, літієві акумулятори заряджаються до межі за кілька годин. Однак перша зарядка повинна становити не менше 12 годин, при цьому бажано не переривати її і не витягувати зарядний пристрій з розетки.
4
Через 12 годин зарядки почніть користуватися своїм електронним пристроєм. Не заряджайте його, поки телефон сам не вимкнеться через що сів батареї. На початку використання літієвий акумулятор ви повинні провести не мене трьох повних зарядок і разрядок, щоб «розігнати» батарею. Після цього можете користуватися пристроєм в звичайному режимі і заряджати його в міру необхідності. «Прокачати» літієві акумулятори не вимагають стовідсоткової зарядки або розрядки.