Як купити будинок у Франції.

Все частіше забезпечені росіяни купують нерухомість за кордоном. І багато з них вибирають Францію. Це не дивно, адже країна відома своїми архітектурними красотами і природою. Але перед тим як купувати нерухомість, необхідно розібратися, як це зробити правильно.
Вам знадобиться
  • - гроші для оплати покупки;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
Визначте суму, яку ви зможете виділити на покупку. Вартість будинків під Франції починається від 150 тисяч євро. Але потрібно врахувати, що за таку ціну можна придбати тільки маленький будинок, можливо, що вимагає серйозного ремонту і знаходиться віддаленому селі. Удома ж, наприклад, на узбережжі, будуть коштувати значно дорожче.
2
Оберіть регіон, в якому ви хочете купити будинок. Якщо ви не працюєте під Франції і не прив'язані до конкретного місця, у вас відкриваються широкі можливості для вибору. Пам'ятайте про те, що під Франції безліч красивих регіонів, крім усім відомого Лазурного берега. Якщо ви любите тишу і усамітнення, вам набагато більше підійде будинок в Провансі або в Піренеях.
3
Знайдіть агентство нерухомості, яке буде представляти ваші інтереси і займатися пошуком. Найпростіше рішення - це звернутися до російських ріелторам. При цьому майте на увазі, що в тому випадку житло обійдеться вам дорожче, до того ж, російське агентство зможе запропонувати тільки дуже обмежений список варіантів будинків .
4
Якщо ви говорите по-французьки або по-англійськи і у вас є можливість поїхати на якийсь час у Францію, то зверніться в одне з місцевих агентств нерухомості. Це ідеальний варіант для придбання житла за помірною ціною.
5
Оберіть кілька варіантів і відвідайте вподобані будинку. При візиті зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на технічний стан житла. В іншому випадку вам можуть знадобитися серйозні витрати на капітальний ремонт.
6
Після того, як ви знайдете свій варіант, укладіть з покупцем договір купівлі-продажу. Він в обов'язковому порядку має бути завірений місцевим нотаріусом. Ви також повинні будете виплатити йому відсоток від угоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mW4IXLjB5lk
Зверніть увагу
Покупка нерухомості у Франції не дає вам автоматичне право на дозвіл на проживання. Ви можете тільки отримати довгострокову візу, за якою ваше перебування в країні не повинно становити більше трьох місяців у півріччі.