Як носити пов'язку. Як носити грецьку пов'язку.

Пов'язка на волосся - один з найдревніших і визнаних у всіх світових культурах головних уборів. Сьогодні пов'язка стрімко входить у весільну моду, замінюючи собою традиційну і звичну всім фату. Пов'язка на голову дає великий простір для фантазії, робить вашу весільну зачіску легкої і красивою, а також надає вашому вигляду оригінальність і жіночність. Весільна пов'язка універсальна - вона підходить до будь-якого вбрання, до будь-якої фігури, до будь-якого типу і кольору волосся, а також формі обличчя. Вони не залежать від сезону і є актуальними цілий рік. У цій статті ми розглянемо основні типи весільних пов'язок і розповімо, як краще носити різні пов'язки в різних стилях.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте носити пов'язку влітку, подбайте про те, щоб вона не була широкою. Якщо ж торжество або будь-яке інше захід планується в прохолодну пору року, пов'язку можна зробити широкою і теплою. Вдало підібрана пов'язка дозволить зберегти тепло і не зіпсувати святкову зачіску.
2
Щоб підібрати пов'язку найбільш вдалу для вашого образу і типу зовнішності, зверніть увагу на їх основні різновиди.
3
Тонкі пов'язки дуже популярні - вони витончені, невагомі, і при цьому додають вам чимало елегантності. Їх роблять у вигляді різних тонких ланцюжків, легких плетених ремінців, кісок, тасьми, і багато чого іншого. Надягайте тонку пов'язку трохи вище лінії чола, підкреслюючи зачіску.
4
Широкі пов'язки надягають під самі корені волосся - вони прекрасно підкреслюють густі і довге волосся, дозволяючи впоратися навіть з неслухняними волоссям.
5
Зробити пов'язку ошатною і святковою нескладно - достатньо прикрасити її квіткою, брошкою, блискучими стразами або намистинами. Пов'язка, усипана дрібними блискітками і стразами, зробить ваш вигляд таємничим, шикарним і романтичним. Якщо надіти її поверх волосся, ви будете блищати на будь-якому торжестві.
6
Одягаючи пов'язку, як повсякденну, так і святкову, завжди корегуйте її місце розташування на голові в залежності від ваших персональних параметрів - висоти чола і форми обличчя. Якщо у вас низький лоб, надіньте пов'язку прямо на лінію росту волосся. Це візуально згладить зовнішній недолік. Завжди пам'ятайте, що стиль пов'язки повинен відповідати стилю вашого вбрання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vZVrvoaETI0