Як порівняти машини.

Якщо ви вагаєтеся у виборі машини між декількома варіантами, порівняйте їх плюси і мінуси. Порівнювати потрібно за кількома критеріями, які включають в себе технічні характеристики, керованість, комфорт, безпека, сервіс.
Інструкція
1
Порівнювати можна тільки автомобілі однакового класу і схожих технічних характеристик. Наприклад, кросовер з кросовером, седан бізнес-класу з таким же седаном іншої марки. Тільки так порівняння машин матиме очевидний сенс. Марно порівнювати машини різних категорій, припустимо, позашляховик з голф-класом.
2
Почніть порівняння з характеристик розгону і споживання палива. При однакових вступних даних все машини можуть мати різні секунди розгону і різне споживання бензину. Залежить це і від типу коробки, і від маси автомобіля, і від оборотів двигуна. Припустимо, на обох машинах встановлена роботизована коробка передач, але при цьому в одній з них коробка з подвійним зчепленням (DSG). Зрозуміло, що розгін останньої буде швидше, хоча обсяг двигуна у них однаковий.
3
Не зайвим буде порівняти і керованість. Можна довіритися авторитетним автомобільним виданням, які регулярно проводять порівняльні тест-драйви. Але краще спробувати машину в русі самому. В цьому вам допоможуть тест-драйви, які пропонують автосалони. Під час поїздки виберіть менш жваву дорогу, щоб як слідують розігнатися і зробити маневри - розвороти, різке перестроювання. Це допоможе вам відчути стійкість автомобіля, його поведінка на великій швидкості. Прокотившись таким чином на декількох автомобілях, ви самі зможете вибрати фаворита заїздів.
4
Порівняйте умови безпеки і комфорту. Скільки подушок безпеки у кожної з обраних машин, який обсяг багажника і які опції входять в запропоновані комплектації. Дізнатися треба і умови сервісного обслуговування: як треба проходити ТО, приблизну вартість ремонту «слабких» місць. А ось дизайн кузова і практичність салону - характеристики індивідуальні.