Як зв'язати манішку для дитини спицями. Як зв'язати манішку спицями візерунок гумка.

В'язана манишка - це відмінна альтернатива шарфика. Дитяче виріб можна зв'язати і спицями та гачком. Ця зручна річ дуже виручає у вітряну морозну погоду, коли не рятує навіть шарфик.
Інструкція
1
Манишка в'яжеться досить просто. З цією роботою справляться навіть початківці в'язальниці. Ниток для неї буде потрібно небагато - 100-150 гр вовняної пряжі середньої товщини. Наберіть на спиці 64 петлі і в'яжіть, розподіливши їх на чотири панчішні спиці. Почніть роботу з гумки 2 * 2 і продовжуйте, поки не вийде 14 см полотна.
2
Далі додайте петлі наступним чином: * 1 вив. п., 2 петлі пров'яжіть із протягання, 1 вив. п. * Додавання повторіть до кінця ряду. Продовжуйте в'язання по колу, при цьому виворітні петлі повинні залишитися виворітними. Дві додані петлі в'яжіть лицьовими, перехрещуючи їх між собою - у вас вийде косичка. Прибавки виконуйте в кожному п'ятому ряду. Додані петлі в'яжіть лицьовими, спочатку і в кінці кожного сектора.
3
Продовжуйте в'язати 26 рядів, а коли петель стане багато, перейдіть на кругові спиці. Приміряйте манішку на дитину, якщо її ширина достатня, петлі закрийте. Якщо манишка для дівчинки - прикрасьте її бісером, обв'яжіть край вироби бахромою. Манішку для хлопчика можете залишити як є, або вишийте підходящий візерунок.
4
Спробуйте пов'язати дитячу манишку гачком. Почніть роботу з набору петель. Наберіть ряд повітряних петель, потім в'яжіть стовпчиками з накидом. Третій ряд - рельєфний стовпчик з накидом, можете чергувати опуклі і увігнуті - буде схоже на гумку, пов'язану спицями.
5
Для того щоб виконати лицьовій рельєфний стовпчик, введіть гачок за стінку стовпчика попереднього ряду. Виворітний рельєфний стовпчик виконуйте так: введіть гачок під петлю попереднього ряду, витягніть нитку через нижньої стінки петлі.
6
Якщо в процесі вив'язування цієї частини виробу вибрати нитки іншого кольору - вийде смугаста гумка. В'яжіть без додатків, поки не досягнете потрібної висоти. Під час роботи приміряйте в'язання до шиї дитини.
7
Далі в'яжіть з збільшеннями, додавши 10-15 петель. Потім поступово міняйте гачки - беріть на розмір більше кожні 3-5 рядів. Основну деталь можете в'язати звичайними стовпчиками без накиду, або візерунком. Останній ряд обв'яжіть рачьім кроком. З одного боку вироби підготуйте петлі для гудзиків. Приміряйте їх під розмір наявних гудзиків, вчіть, що вони трохи витягнуться після прання.
Корисна порада
Зв'яжіть манішку на ґудзиках з запасом. Коли малюк підросте, гудзики можна перешити ближче до краю. Для роботи вибирайте м'які нитки, щоб вони не натирало шкіру.