Як намалювати осінній пейзаж.

Осінній краєвид може бути яскравим і сонячним, а може бути похмурим і дощовим. Це може бути рання осінь, яка переливається всіма фарбами і відтінками, а може бути пізня, де присутні тільки сірі похмурі тони. Спробуємо створити на папері осінь і передати її настрій.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці/фломастери/фарба.
Інструкція
1
Візьміть олівці, фломастери або фарби, як вам більше подобається. Наприклад, використовуючи фарби, можна отримати більше кольорів і відтінків, ніж застосовуючи ті ж фломастери. Спочатку намалюйте яскравий сонячний день. Для цього олівцем блакитного або синього кольору зобразите небо, на якому буде виблискувати яскраве сонце, намальоване жовтим олівцем. Внизу різними відтінками зеленого кольору зобразите траву, яку різнокольоровими плямами буде покривати опале з дерев листя. Тут будуть листя червоного, коричневого, жовтого, оранжевого та інших кольорів, наявних у вас під рукою. Намальовані дерева з різнокольоровими листками зроблять осінній краєвид закінченим.
2
Похмурий день зобразите за допомогою олівців сірого, коричневого, синього, блакитного і жовтого кольорів. Небо намалюйте сірим олівцем, додайте зверху шар блакитного кольору, правда, тільки місцями. Ватним тампоном вирівняйте загальний тон. В результаті повинен вийти такий похмурий, похмурий колір. Землю покажіть коричневим кольором. За допомогою ватного тампона деякі місця зробіть блідіше інших і додайте трохи блакитного, що буде позначати перший підтала сніжок. Олівцями синього та сірого кольорів намалюйте калюжі. Гарним доповненням до краєвид у стане самотньо стоїть дерево. Його намалюйте коричневим олівцем, а на одній гілочці покажіть жовтим кольором останній листочок, який ось-ось буде підхоплений черговим поривом вітру.
3
Тепер додайте вашому осінньому краєвид у краплі дощу. За допомогою олівців сірого та фіолетового кольорів намалюйте темне небо, що нависло над землею всією своєю вагою. Ватним тампоном зробіть тон більш гладким, рівним, але різним за кольором, тобто місцями він буде більш темним, фіолетовим, а місцями сірим. Землю малюйте коричневим кольором з великою кількістю калюж, які нанесіть сірим, синім і блакитним олівцями. Краплі дощу, а також пузирики на калюжах намалюйте тими ж кольорами, що й калюжі: на темних ділянках калюж використовуйте світлі тони, а на світлих, навпаки, темні. Додайте дерева, одне або кілька, листя на них, а можна, навпаки, намалювати вже голі гілки. Крім того, дощ можна замінити снігом, а можна поєднати, і тоді вийде дощ зі снігом, погода листопада.
4
Можна також намалювати гілку з жовтими, червоними кленовим листям або горобинову гілку з гроном червоно-помаранчевих ягід, жолуді і т.д. Все це нам скаже про настала осені.