Як вибрати літню жіночу капелюх.

Жіночий річна капелюх - це не лише модний аксесуар, здатний зробити образ своєї власниці ще прекрасніше і цікавіше, але і відмінний захист від спеки і шкідливих сонячних променів. Вибрати відповідну саме річну капелюх не так складно, як це може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
При виборі літнього жіночого капелюхи зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Віддайте перевагу натуральним дихаючим тканинам, таким як шовк, льон або бавовна. Носіння синтетичної капелюшки в сильну спеку може викликати у вас алергічну реакцію. З ненатуральних матеріалів може бути виготовлений лише декор річного головного убору.
2
Якщо ви вирішили придбати пляжну шляпку, зверніть увагу на моделі з широкими подовженими полями, які захистять ваші плечі від дії прямих сонячних променів.
3
Найпопулярнішими літніми головними уборами у жінок різного віку є легкі солом'яні капелюшки і лляні панами, що відрізняються чудовою воздухопроницаемостью. Витонченості, жіночності й оригінальності таким капелюшкам надають різні прикраси: пір'ячко, штучні квіти, стрази.
4
романтичності вашому образу можуть додати панами і капелюхи, декоровані вишивкою. Такі літні головні убори відмінно підходять до сарафана, сукні чи спідниці, але не до шортів і джинсам.
5
Якщо вже ви вирішили придбати себе солом'яний капелюшок, виберіть натурально виріб, а не пластикову підробку, голова в якої буде як в парильні.
6
Вибираючи літню капелюх , обов'язково приміряйте її. Вона не повинна дуже щільно охоплювати вашу голову. Тісний і сдавливающий головний убір може спровокувати у вас головні болі.
7
Якщо ви володарка худорлявої особи, вибирайте річну капелюх , поля якої не перевищують довжину ваших плечей. Круглолицим і повним дамам краще зупинити свій вибір на високій річної капелюсі, яка візуально подовжить обличчя. Якщо ваше обличчя має квадратну форму, віддайте перевагу капелюшку з широкими полями і великою кількістю різних вигинів.