Як прибрати сіль.

Взимку дороги і тротуари посипають сіллю, щоб запобігти ожеледь і наступні за ним падіння і травми. Однак у суміші солі і снігу на вулицях є істотний недолік - після прогулянки ваша шкіряне взуття покривається неприємними білими розводами. Позбутися від соляних плям на взутті нескладно, якщо знати, які склади їх нейтралізують. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як вивести розводи від солі на шкіряному взутті, використовуючи підручні засоби, наявні в будь-якому будинку.
Інструкція
1
Візьміть велику ємність для води, вату або одноразові рушники, чисту м'яку тканину, прозорий оцет і крем для вашого взуття.
2
Візьміть черевики, які потрібно помити і почистити, і за допомогою якого-небудь тупого предмета прочистите шви в підошві, в яких також могли застрягти дрібні крупинки солі.
3
Приготуйте розчин з оцту і води так, щоб оцту було рівно в два рази менше, ніж води. Складіть у кілька разів туалетний папір або паперовий рушник і занурте його в ємність з розведеним оцтом.
4
Протріть отриманим складом шкіру, забруднений розлученнями. Зведіть нанівець всі білі плями, а потім м'якою сухою тканиною протріть насухо черевики. Очищайте оцтовим розчином по черзі невеликі ділянки взуття, кожен раз після обробки висушуючи і поліруючи їх сухою тканиною.
5
Потім залиште взуття остаточно просушитися при кімнатній температурі, що не впливаючи на неї термальними засобами. Після висихання перевірте, чи не залишилося на взуття розлучень, і якщо вони з'явилися знову - повторіть процедуру очищення. Якщо плям більше немає - нанесіть на м'яку щітку або губку крем і почистіть взуття кремом, а потім відполіруйте шкіру.
6
Не забувайте регулярно полірувати взуття кремом і своєчасно очищати - це продовжить термін служби ваших улюблених туфель або черевик. Також використовуйте для захисту взуття на вулицях в сльотаву і холодну погоду спеціальні бар'єрні засоби і просочення для шкіри.
7
Ще один надійний метод захисту взуття - перед виходом на вулиці протерти шкіру розведеним нашатирним спиртом і манною крупою. Щоб очистити від сольових розлучень замшу, розріжте навпіл свіжу картоплину і натріть замшеві черевики місцем зрізу. Підсушіть взуття і почистіть щіткою.
8
Догляд за замшевим взуттям також припускає чистку ворсу спеціальною гумовою щіткою і расправление ворсу, для якого черевики можна потримати над струменем гарячої пари з чайника.