Як вибрати домашній надувний батут.

Навряд чи варто говорити про користь надувних батутів для фізичного розвитку дитини. Відносно недавно в моду увійшли дитячі міні-батути, здатні вміститися у звичайнісінькій кімнаті міської квартири. При виборі домашнього надувного батута слід керуватися декількома аспектами.
Інструкція
1
Виберіть площа, на якій належить розмістити батут. Якщо кімната відносно невелика, слід зупинити вибір на компактних моделях дитячих батутів діаметром від 1 до 2 метрів. Крім того, для квартири підійдуть складні варіанти батутів , що займають невеликий простір.
2
Врахуйте висоту стелі кімнати, в якій буде стояти батут. У висоту домашні батути складають в середньому 30 см. Підстрибнути на них можна не вище, ніж на 50 см.
3
Зверніть увагу на вік. Для самих маленьких ідеально підійде батут-манеж. Малюк, який вміє сидіти, але ще не навчився ходити, зможе робити перші кроки, чіпляючись ручками за сітку міні-батута. З часом несміливі розгойдування з боку в бік зміняться впевненою ходьбою, а потім стрибками. Існують і більш складні моделі для дітей постарше з мотузяною драбиною, гірками і навіть басейнами.
4
Враховуйте вага дитини, а також загальна кількість дітей, які будуть грати на батуті. Залежно від різновиду, дитячі батути можуть витримувати навантаження до 120 кг. Основу батута становить металева рама на ніжках і натяжна частина, виконана з високоміцного еластичного матеріалу. Рами, виготовлені зі сталі товщиною 2 мм, цілком здатні витримувати до 100 кг ваги (рама в 1,5 мм витримує до 70 кг і т.д.) Сталеві рами і пружини на якісних батутах проходять обов'язкову гальванізації (зміцнення допомогою електролізу), що, зрозуміло, позначається на їх ціні. Менш дорогі моделі міні- батутів мають оцинковану раму, яка також досить міцна, але схильна до корозії. З цієї причини такої батут можна використовувати виключно в домашніх умовах.
5
Майте на увазі - якість батута прямо пропорційно безпеки вашої дитини. Тому при покупці домашнього батута зверніть особливу увагу на міцність швів на натяжна частини і на якість виготовлення рами, на стійкість і пр. Крім того, вимагайте у продавця сертифікат якості і ознайомтеся з гарантією виробника. Не забудьте переконатися в наявності плаката з безпечної експлуатації міні-батута.