Як вибрати сучасну модель планшетного комп'ютера.

Планшетні комп'ютери за короткий час підкорили серця мільйонів. Ними можна управляти, доторкнувшись пальцем, а використовувати тримаючи в руках. Подібні апарати мають невисоку вартість.
Інструкція
1
Визначтеся з фірмою виробником планшетного комп'ютера . Який би бренд ви не вибрали, функцію планшетників будуть приблизно однаковими: пошук інформації в інтернеті, скачування контенту, центр розваг, мобільний офіс. Дивіться, щоб інтерфейс був зрозумілий і зручний і система працювала без збоїв.
2
Поцікавтеся у продавця про гарантії на товар, попросіть надати інформацію про наявних кольорах обраного комп'ютера . Часто ціни на одну й ту ж модель різних відтінків розрізняється.
3
Зверніть увагу на виробника процесора. Деякі новинки мають потужний двоядерний процесор. Перевіряйте тактову частоту процесора, чим вона більша, тим вища продуктивність пристрою.
4
Перевірте розмір екрану. Найчастіше він має діагональ 10,1 дюйма. Найбільш поширені ємнісні екрани з підтримкою мультитач, керовані дотиком пальців. Має значення швидкість і точність реагування дисплея на натискання.
5
Зверніть увагу на екран. Резистивний монітор для роботи зі стилусом ідеальний для нотаток. Подібні планшетники вміють розпізнавати рукописний текст.
6
Подивіться, яка пам'ять у моделі. До 64 ГБ дозволяє зберігати величезну кількість графічних і текстових файлів, медіатеку, журнали, електронні книги. Якщо параметри менше, бажано, щоб був слот для змінних карт пам'яті.
7
Акумулятор повинен бути здатний протриматися без підзарядки не менше 6 годин. Крім того, різні виробники впроваджують у свої моделі багато додаткових функцій: мобільний телефон, датчик освітленості, фото- і відеокамери, вбудований мікрофон і багато інших.