Як вибрати прилад для випалювання по дереву.

Випалювання по дереву - заняття, яке може захопити не тільки дитини, але і дорослого. Сьогодні на ринку представлено безліч моделей приладів для випалювання , і зробити вибір зовсім не просто.
Інструкція
1
Апарати традиційно діляться виробниками на дві умовні категорії: для новачків і досвідчених майстрів. Придбайте Qiddycome, Biltema, Weller, Stayer, якщо ви тільки починаєте випалювати. Ці апарати забезпечені різними фігурними насадками і наконечником з тугоплавкого металу.
2
Якщо ви купуєте апарат для дитини, то обов'язково подивіться, щоб на обраному електровипалювачі були оберігають від опіку елементи, а в комплект входила підставка для ручки і покриття для робочої зони. Часто в комплект входять і ескізи ля роботи.
3
Подивіться на комплектацію. Віддайте перевагу приладу, у якого в комплекті є запасна голка, завдяки її наявності ви зможете самі контролювати товщину і глибину візерунка, картини.
4
Зверніть увагу на функціональність моделі, що сподобалася. Є прилади тільки для випалювання по дереву , є прилади для випалювання по дереву і тканини (гільйошування).
5
Оберіть «Візерунок-1», «Вязь», «Орбіта», Wetecom, якщо відчуваєте сили створювати великі панно. У цих апаратів наконечник дротяний, а так само присутній спеціальний регулятор напруження. У комплект, як правило, входить до десяти голок різної довжини і товщини. Значним недоліком таких приладів є їх велика вага, до того ж часто ручки перегріваються, а пластикові елементи деформуються. Втім, професіонали радять мати під рукою обидва типи приладів, адже вони мають різний слід, а тому відмінно доповнюють один одного.
6
Для виконання пірографіческіх малюнків скористайтеся електровипалювачі з дротяними штифтами. Він складається з понижувального трансформатора, електрошнура і ручки зі штифтом, наконечник якого виготовлений з ніхромового дроту. Такий апарат дозволяє випалювати складні сюжети, комбінувати техніку виконання, а також грати зі світлом і тінню на малюнку.
7
Для професійного плоского і для глибокого випалювання придбайте корпусні штифти. Новий апарат такого типу купити ви не зможете - їх просто не випускають, але саме вони вважаються кращими при виконанні складних авторських робіт. Для роботи корпусними штифтами доведеться користуватися термокаустером з газовим пальником, на неї потрібно буде нагрівати наконечник штифта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h3RYXvqWK-Q