Як навчитися катанню на лижах.

З кожним днем все більш популярним стає такий видовищний і захоплюючий вид спорту, як гірські лижі. Але якщо звичайні, бігові, входять в курс шкільних уроків фізичного виховання і багато людей, які проживають в середній смузі нашої країни, з дитинства вміють на них кататися, то ось гірським лижам потрібно буде вчитися. В даний час, як у дорослих, так і у дітей є кілька способів освоїти гірські лижі.
Інструкція
1
Поступово з розряду елітного спорту гірські лижі переходять в масове захоплення. Будуються штучні траси і створюються нові на мальовничих схилах поблизу від великих міст. Домбай і Червона Поляна готові прийняти спортсменів з листопада по квітень. Є де знайти сніг і навчатися, було б бажання.
2
Поки ви вчитеся, немає ніякого сенсу купувати дорогу екіпіровку. Ви завжди зможете взяти і лижі, і гірськолижні черевики в прокат. Безліч пунктів прокату із задоволенням запропонує вам спорядження, а їх персонал допоможе правильно підібрати гірськолижну екіпіровку з урахуванням вашої ваги та розміру.
3
Гірські лижі - спорт екстремальний і травмонебезпечний. Багато в чому безпека вашого катання заздрості від техніки, тому вам відразу необхідно відмовитися від наміру навчитися кататися самому. Перед першими тренуваннями перегляньте попередньо один-два відеокурсу, де досвідчений майстер дасть вам перші поради і пояснить принципи і способи спусків на гірськолижних трасах. Щоб зрозуміти ази, до початку тренувань, вивчіть спеціальну літературу, присвячену цьому питанню, її можна знайти в інтернеті.
4
Підкріплюючи теорію на практиці, попросіть своїх досвідчених друзів проконтролювати, чи правильно ви засвоїли урок. Нехай вони також дадуть вам декілька цінних практичних рекомендацій.
5
Але найкращий спосіб навчитися катанню на гірських лижах - позайматися з досвідченим професійним інструктором. Це, звичайно, варто дорогувато, але вам не треба буде наймати інструктора на весь день. Займайтеся з ним по дві-три години, а залишок дня присвячуйте закріпленню отриманого уроку. Інструктор відповідає за вашу безпеку, і ви менше ризикуєте отримати травму або розтягнути зв'язки, ніж навчаючись самостійно. Для гарного інструктора не важко за кілька занять поставити на лижі такого старанного учня, як ви.