Як не допустити виникнення пожежі. пожежі будинки, сараї стаття, будьте обережні.

Статистика пожеж жахає. Тільки за перші шість місяців 2011 року в результаті пожеж загинуло шість з половиною тисяч осіб, приблизно стільки ж отримали непоправні фізичні і моральні травми. Як уберегти себе і своїх близьких від пожежі ?
Інструкція
1
Першим ділом, дотримуйтесь порад професіоналів з техніки пожежної безпеки :? не паліть у ліжку, так як від найменшої іскри може статися спалах ;? постарайтеся не підключати в одну розетку кілька електроприладів ;? не сушіть білизну поблизу плити ;? йдучи з дому, перевіряйте, чи виключені електроприлади/газові прилади ;? не використовуйте електропроводку з пошкодженою ізоляцією ;? НЕ зав'язуйте електропроводи ;? НЕ обгортати електролампи папером або тканиною ;? користуйтеся спеціальними вогнетривкими підставками при роботі з прасками, електроплитками, електрочайниками та іншими приладами ;? не залишайте сигарети незагашена ;? не використовуйте відкритий вогонь у підвалах, на горищах, в сараях ;? не кидайте з балкона непогашений недопалок ;? будьте гранично обережні при використанні легкозаймистих рідин/газів ;? ізолюйте електричні розетки від вологи.
2
Якщо у вас є дитина, навчіть його основам пожежної безпеки. Ні в якому разі не тисніть на нього, але й не говорите бистролетно, інакше він може вас проігнорувати. Знання, необхідні дитині :? поясніть, якими можуть бути наслідки «гри із сірниками»; ? забороніть дитині самостійно використовувати електроприлади; ? поясніть, що потрібно робити у випадку пожежі ;
3
Поговоріть з фахівцем з техніки пожежної безпеки. Зробити це можна як по телефону, так і через інтернет. Дотримуйтесь усіх його порад і пам'ятайте, що в безпеці знаходяться ті, хто щось зробив, щоб уберегти себе.