Як замінити лампочку в приладовій панелі.

Коли підсвічування приладової панелі пропадає, водій не може знати про працездатність свого автомобіля і, відповідно, не в змозі їм добре управляти. Це означає, що в терміновому порядку потрібно замінити лампочку. Дану процедуру можна здійснити самостійно.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка і викрутка-шліц;
  • - лампочки.
Інструкція
1
Зніміть декоративну накладку, яка знаходиться навколо магнітоли. Встановлюється вона за рахунок маленьких кріплень. Щоб це зробити, скористайтеся шліцьовій викруткою. Протягніть її акуратно під самий низ накладки і від'єднайте її. В результаті у вас від'єднається нижня частина. Щоб завершити дію, потягніть нижню частину накладки трохи вниз і на себе. Після цього верхня частина також від'єднається. Потім відключіть провід, який спрямований до прикурювача. Накладка буде знята.
2
Зніміть декоративну накладку з приладової панелі , яка зроблена з пластику. Робіть це за таким же принципом. Під нею ви виявите два самореза над правим і лівим краями. Вони призначені для утримання приладової панелі (лівої його частини). Вам потрібно їх відкрутити. Після цього опустіть в максимально низьке положення кермо автомобіля, щоб мати можливість працювати без перешкод, і відкрутіть ще два самореза, які знаходяться у верхній частині вашої накладки. Ви легко їх знайдете.
3
Після того як ви відкрутите саморізи, які тримають накладку, почніть від'єднувати її акуратними розгойдуються рухами. Крім саморізів, ця накладка тримається також і на спеціальних кріпленнях, тому вам доведеться докласти деяких зусиль. Потім від'єднайте дроти від годинника, аварійної сигналізації, регулювання підсвічування, дзеркал, вимикача противотуманок та інших фар. Після цього накладка буде повністю від'єднана.
4
Зніміть приладову панель. Для цього відкрутіть 4 самореза, які тримають її. Щоб не пошкодити дроти від'єднайте їх з одного боку. Потім розгорніть приладову панель і зніміть з неї патрони, в яких знаходяться лампочки. Поверніть патрони проти годинникової стрілки і витягніть їх з приладової панелі . Потім замініть лампочки і зберіть назад всю конструкцію.
Корисна порада
Використовуйте при роботі гумові рукавички, щоб не забруднити руки скопилася пилом.
Якщо на приладовій панелі пропала підсвічування, то водій не зможе дізнатися про працездатність своєї машини і надалі не зможе їй добре управляти. Тому необхідно в терміновому порядку провести заміну лампочки, яку можна здійснити самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка-шліц;
  • - лампочки.
Інструкція
1
Вийміть декоративну накладку, що знаходиться навколо магнітоли. Вона встановлена на маленьких кріпленнях, і для того щоб їх зняти, вам буде потрібно шліцьова викрутка. Акуратно протягніть її під низ накладки і спробуйте її легенько від'єднати. В результаті буде від'єднано нижня частина. Потім потягніть нижню частину накладки трохи вниз і на себе, і у вас повинна від'єднатися тепер верхня частина. Потім необхідно відключити провід, який веде до прикурювача. Після цих дій накладка буде знята.
2
Зніміть з приладової панелі декоративну накладку з пластику. Здійснюйте її зняття за таким же принципом. Прямо під нею над лівим і правим краями ви побачите два самореза, які утримують приладову панель. Вам буде потрібно їх відкрутити. Потім опустіть якомога нижче кермо автомобіля, щоб ви змогли працювати без додаткових перешкод. Потім знову відкрутіть ще пару саморізів, які розташовуються у верхній частині накладки.
3
Почніть від'єднання накладки акуратними розгойдуються рухами відразу ж після откруткі саморізів. Крім саморізів, накладку тримають і спеціальні кріплення, тому під час її від'єднання вам буде потрібно докласти максимум зусиль і вправності. Слідом від'єднайте дроти від аварійної сигналізації, годин, дзеркал, вимикача противотуманок, регулювання підсвічування та інших фар. Тільки після цих дій ви зможете повністю від'єднати накладку.
4
Знімайте приладову панель з особливою акуратністю. Відкрутіть спочатку чотири самореза, які утримують її. Для того щоб не пошкодилися дроти, їх необхідно буде від'єднати з одного боку. Далі розгорніть приладову панель і вийміть з неї патрони, в яких знаходяться згорілі лампочки. Для того щоб витягнути патрони з приладової панелі , вам необхідно буде їх повернути за годинниковою стрілкою. Після їх вилучення замініть згорілі лампочки, а потім у зворотному порядку зберіть приладову панель.
Корисна порада
При розборі панелі краще надіньте гумові рукавички, щоб ви не забруднили свої руки скопилася пилом.