Як вибрати класичні брюки.

Штани - це одна з основних позицій будь-якого гардероба. Вони досить швидко зношуються, втрачають зовнішній вигляд і, відповідно, чим більше такого одягу в вашому гардеробі, тим краще. Як вибрати класичні брюки правильно? За якими параметрами їх краще вибирати?
Інструкція
1
Визначення типу фігуриЛюдям, у яких великий живіт, слід вибирати брюки з високим поясом. Тим, у кого плоскі сідниці, слід звернути свою увагу на фасон з наявністю «французького кишені» в бічному шві. Класичний брючний крій без одворотів і зі стрілками ідеальний для будь-якої людини, адже він витягує будь-яку фігуру і додає солідності зовнішньому вигляду. Класичні брюки, на яких є складки, просто необхідні в будь-якому гардеробі.
2
Колір брюкЦвет будь-яких брюк вибирається відповідно до вашим віком, смаком, призначенням і місцем, куди ви хочете їх носити. Але які б кольори ви не вибрали, в гардеробі кожної людини повинна бути хоча б пара темних класичних брюк. Це можуть бути і чорні, і темно сірі, або навіть темно сині. Слід дотримуватися порад стилістів і підбирати брюки відповідно до тону костюма, але це правило працює не завжди, бувають випадки, коли колір костюма і колір брюк можуть відрізнятися, але разом вони виглядатимуть гармонійно.
3
Тканина брюкНа кожну пору року гарні певні види і текстури тканини, але є одне «але». Вибираючи класичні брюки, потрібно відзначити, те, що тканина, з якої вони зроблені, повинна тримати форму, випрасуваних на ній стрілки не повинні пропадати від того, що ви присіли на 15 хвилин. Влітку слід вибирати натуральні і світліші тканини і відтінки. Взимку своє перевагу слід віддати тканинам, в складі яких переважає шерсть.
4
Довжина і ширина брюк Штани підбираються по росту, але будь-які потрібно підшивати. Брючини не повинні бути короткими, коли ви присіли, не повинні сильно задиратися при ходьбі. За класичними правилами спереду вони доходять до середини туфель (черевик), а ззаду повинні прикривати підлогу каблука. Класична ширина штанини - це дві третіх довжини взуття. Кажучи іншими словами, з-під штанини має бути видно тільки третю частину взуття.
Чоловік в елегантному класичному костюмі, до того ж відмінно скроєному, завжди буде виглядати презентабельно і солідно. Однак весь лоск і дорожнеча костюма потемніють на тлі невдало підібраної моделі піджака або погано сіли брюк. Щоб брюки сиділи ідеально, вам потрібно не тільки точно знати власні обсяги, але і враховувати ряд нюансів.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що чоловічі брюки підбираються по росту. Вибравши відповідну модель, її обов'язково потрібно приміряти і зробити кілька кроків, щоб переконатися в тому, що штани не занадто короткі. Ідеальною вважається довжина брюк, при якій під час ходьби не визирають шкарпетки. При цьому занадто довгі брюки будуть кривитися внизу, що теж не виглядає красиво.
2
Правильно сидять класичні брюки злегка знаходять на черевик спереду, а ззаду доходять до підборів. Зверніть увагу і на верхню частину брюк, в особливості на кишені. Вони повинні бути не вже середньої чоловічої долоні, у верхній частині прилягаючи до поясу, а в нижній фіксуючись бічній застрочкой. У якісно пошитих брюк кишені ніколи не настовбурчуються.
3
Купуючи класичні брюки або костюм, обов'язково враховуйте особливості фігури і ступінь відхилення її від стандарту. Часто добре сидіти штанів заважає живіт або об'ємні стегна. В цьому випадку підберіть модель з трохи заниженим рівнем пояса і з широкими штанинами.
4
Якщо чоловік - володар плоских сідниць і худого статури, брюки вибирайте точно за розміром, а також з наявністю спеціального «французького кишені», розташованого біля бічного шва.
5
Високий зріст можна дещо нівелювати за допомогою манжет внизу брюк, а також невеликих складочок на поясі, які до того ж додадуть трохи об'єму худорлявим чоловікам. Одвороти не повинні бути більше 3-4 см (залежить від фактури тканини).
6
Якщо ви вирішили купити брюки зі складками, то звертайте увагу на їх форму і глибину. Складки на класичних чоловічих брюках повинні бути об'ємними і під час стояння розкриватися. Вибираючи штани зі стрілками або складками, переконайтеся на примірці, що вони точно перетинають колінну чашечку і завершуються в центрі туфлі.
7
Купуючи підтяжки одночасно з брюками, не забувайте, що вони можуть помітно спотворити лінію талії або постійно спадати з плечей. Тому приміряйте штани разом з підтяжками, змінюючи положення (стоячи, сидячи або в русі), а також купуйте модель зі злегка вільним поясом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s5yDvN0Ewb0