Як зшити кофту. Як зв'язати кофту летюча миша.

Кофта фасону «летюча миша» - це оригінальний і незвичайний предмет гардероба, а особливість фасону робить звичайну блузу що привертає увагу стильним аксесуаром. Фасон кажана вважається модним, і майже в будь-якому магазині можна придбати кофту такого фасону. Якщо ви вмієте шити, не обов'язково відвідувати бутики - форма такої кофти дуже проста, і ви можете спробувати зшити її самостійно на машинці.
Інструкція
1
Підберіть підходящу тканину потрібного розміру і складіть її в чотири рази. Виміряйте відстань від основи шиї через виступаючі точки грудей до нижніх точок грудей і відкладіть це відстань вниз від кута. Додайте 2-3 см до отриманої довжині.
2
Потім проведіть вигнуту плавну лінію, аби окреслити ширину рукава. Якщо ви захочете подовжити рукав, можна нашити на них додаткові манжети.
3
На задній половині тканини зробіть по центру вертикальний розріз і виріжте горловину. Нижня частина кофти представляє з себе дві трапецевідних фігури, нижня лінія яких дорівнює обхвату стегон, до якого додано кілька сантиметрів для свободи облягання.
4
Верхня частина кофти - об'єм під грудьми, до якого також додані припуски для облягання.
5
Зробіть легку збірку на нижній частині кокетки, пришити її до нижнього сектору кофти, облягає стегна. Горловину обшийте тасьмою або косою Бейко. Все вільні краї тканини обробіть зигзагом або оверлоком і підшийте.
6
Така кофта буде красиво і вільно лежати на фігурі, але якщо вам захочеться зробити її більш обтягує, ушийте в задню частину спинки блискавку, або шийте кофту з стрейч-тканини або трикотажу.