Як зробити розплідник.

Організація розплідника для тварин - це нелегке завдання. Пізніше розплідник приноситиме якийсь дохід, але і вкласти в нього праці, сил і коштів потрібно чимало. Містити розплідник може тільки чоловік, який закінчив якесь навчальний заклад з ветеринарної або зоотехнічної спеціальності.
Вам знадобиться
  • Приміщення та прилегла до неї площа
Інструкція
1
Придумайте назву для майбутнього розплідника . Перевірте його на зайнятість. Придумайте Друга, резервна назва на випадок, якщо в останній момент перше раптом займут.Зарегістріруйте ваш майбутній розплідник в місцевій організації залежно від виду тварин, яких ви плануєте розводити. Наприклад, якщо це собаки, зареєструйте розплідник в організації, що представляє Російську кінологічної федерації.
2
Оберіть місце для розташування майбутнього розплідника . В ідеалі це має бути заміський будинок з великою прилеглою територією. Свіже повітря необхідний для здоров'я тварин. Через брак можливості відразу орендувати або купити будинок, деяких тварин можна почати розводити в квартирі, наприклад, собак або кішок. Розмір розплідника залежить від ваших планів. Добре буде, якщо в ньому буде резерв для подальшого розширення.
3
Розділіть місцевість, визначену під розплідник, на кілька зон в залежності від потреб тварин. Наприклад, якщо плануєте розводити кращих друзів людини, врахуйте при плануванні, що в розпліднику повинно бути мінімум три зони: для цуценят, для дорослих особин і для хворих тварин. Ці зони мають бути не сполученими. Для коней необхідно організувати окремі стійла. Придбайте обладнання, необхідне для розплідника . Друзям нашим меншим в ньому має бути добре і комфортно. Придбайте для них все необхідне не тільки для вирощування, а й на випадки хвороби.
4
Придбайте самку/суку, яка буде основою для майбутнього потомства в вашому розпліднику. Тварина має бути породистим, мати в родоводі відзначених на офіційних виставках предків. Для кожної тварини і кожної породи свої вимоги. Вивчіть їх і дотримуйтесь рекомендацій заводчиків.