Як відправити повідомлення в Квіп.

Легке і безтурботне спілкування в інтернеті завойовує популярність не лише серед молоді, а й у людей старшого покоління. Які програми дозволяють обмінюватися текстовими та мультимедійними повідомленнями в реальному часі?
Інструкція
1
« Квіп » (QIP) - менеджер для обміну миттєвими повідомленнями між користувачами, пов'язаними допомогою мережі інтернет. Додавши людини до свого списку контактів, ви можете відправляти йому не тільки текстові повідомлення, але й різні графічні, музичні та інші файли.
2
Для того, щоб почати спілкування за допомогою програми « Квіп », вам необхідно створити свій аккаунт. При цьому якщо у вас вже є номер ICQ, ви можете скористатися його даними. При введенні логіна і пароля ICQ « Квіп » автоматично зареєструє вас на своєму домені @ qip.ru. При цьому за вашим бажанням контакти з аккаунта ICQ імпортуються в список контактів « Квіп ».
3
Якщо ви хочете завести нового співрозмовника, знайдіть його за допомогою пошуку користувачів. Для цього, авторизувавшись в системі « Квіп », натисніть на кнопку «Знайти/додати нові контакти». Знайдіть потрібну людину за даними його аккаунта: номеру облікової записи або логіна в даних ICQ. Вибравши співрозмовника, натисніть «Додати в список контактів». Якщо необхідно, виберіть групу своїх співрозмовників, в яку буде входити новий контакт.
4
Наведіть курсор на ім'я користувача, якому хочете відправити повідомлення. Якщо співрозмовник в даний момент має статус «Оффлайн», повідомлення буде доставлено йому відразу після того, як він з'явиться в мережі. Двічі клікніть лівою кнопкою миші на рядок користувача. Перед вами відкрилося діалогове вікно, що складається з двох частин. У верхній частині буде публікуватися ваша переписка з даними контактом, а в нижній ви можете вводити свої повідомлення.
5
Введіть текст повідомлення в діалогове вікно. Надішліть його за допомогою мишки, натиснувши лівою кнопкою на клавішу «Відправити». Якщо під час активного листування вам незручно відволікатися на мишу, ви можете підтверджувати відправку повідомлення за допомогою клавіатури. Виберіть у налаштуваннях повідомлень, які кнопки будуть відправляти ваші листи: Enter, Ctrl + Enter або подвійне натискання Enter. Вибір залежить виключно з вашого комфорту і звички.
6
Якщо ви хочете розповсюдити інформацію одночасно декільком користувачам з вашого списку контактів, натисніть на кнопку зі стрілкою, яка знаходиться поряд з кнопкою «Відправити». Виберіть пункт «Відправити в усі вкладки», «Відправити в онлайн-вкладки» або «Вибіркова відправка». Вкажіть контакти, які повинні отримати ваше повідомлення. Далі дійте за вказаною схемою: введіть текст свого листа і відправте його будь-яким зручним для вас способом.
QIP - це одна з найбільш популярних програм онлайн-месенджерів. Вона призначена для обміну текстовими повідомленнями і файлами з іншими користувачами аналогічних програм (ICQ, Jabber, Miranda, MSN і т.д.) в режимі реального часу.
Інструкція
1
Запустіть Qip і знайдіть у списку контактів потрібного користувача. Клацніть по знайденій рядку списку правою кнопкою миші і виберіть у сплив контекстному меню пункт «Відправити файл». В результаті відкриється стандартний діалог пошуку файлів.
2
Знайдіть у вашому комп'ютері файл, який потрібно передати цьому користувачу, виділіть її та натисніть кнопку «Відкрити». Процес відправки буде запущений і на екрані з'явиться віконце із заголовком «Передача файлу» та інформацією про поточний його стані. У цьому вікні є дві кнопки, одна з яких призначена для переривання процесу («Скасування»), а натисканням інший («Закрити») вам буде потрібно закрити це віконце по закінченні процесу передачі файлу. Кнопка «Скасувати» весь час передачі файлу буде присутній і у вікні повідомлень користувача.
3
Дочекайтесь появи напису «Завантаження завершено» в інформаційному вікні та натисніть кнопку «Закрити». Месенджер автоматично відправить одержувачу посилання на завантажений файл - він буде зберігатися на сервері Qip. Це посилання ви можете скопіювати у вікні повідомлень і використовувати на свій розсуд - наприклад, замість повторення всієї процедури відправити її якомусь іншому одержувачу цього файлу.
4
Є й інший спосіб передачі - через вікно повідомлень. Виберіть у списку контактів потрібного користувача і двічі клікніть для відкриття вікна повідомлень. Над полем для введення тексту розміщено ряд піктограм - для відправки файлу призначена блакитна картинка зі стрілкою. Ви можете відкрити прикріплений до неї випадає і вибрати або відправку файлу через сервер Qip («Відправляти файли через file.qip.ru»), або без такого сервера-посередника («Відправляти файли напряму »). У першому випадку все відбуватиметься так, як це описано в попередньому кроці, а другий зажадає від одержувача файлу дати свою згоду на прийом вхідного підключення.