Як прикрасити приміщення для перловою весілля.

Річниця з дня весілля - завжди радісне і знаменна подія. Кожен прожитий разом рік тільки зміцнює любов подружжя, робить їх життя яскравішим і цікавішим. Дуже важливою є і перлове весілля, яка означає, що шлюбу виповнилося 30 років.
Інструкція
1
Почати приготування можна з прикраси кімнати. Основним кольором стає, звичайно ж, колір перлини. І хоча цей камінь у більшості людей асоціюється з білим кольором, перлів можуть бути рожевими, чорними або кремовими. Саме такі перламутрові кольори і стануть основою оформлення кімнати. Наприклад, на вікна можна повісити градини відповідного кольору. Приміщення можна прикрасити перламутровими повітряними кулями, серпантинами і, якщо є можливість, штучними перлинами.
2
Свою увагу потрібно звернути і на оформлення столу. Застеліть його сніжно-білою скатертиною, яка тільки підкреслить святковий настрій. Дуже красиво виглядатимуть і стільці, прикрашені блискучими стрічками пастельних тонів. А на кожну тарілку можете поставити красиву композицію із штучних перлин.
3
Що ж стосується страв, які потрібно подавати на стіл, то вони повинні бути обов'язково з морепродуктів. Пам'ятайте, що перлини - це цінні дари моря. Приготуйте рибу, зробіть салат з морських водоростей і асорті з морепродуктів.
4
Існують і традиції, які стосуються одягу подружжя. Дружина повинна бути одягнена в традиційні «морські» кольору - бірюзовий, блакитний або зелений. Чоловік же повинен символізувати собою перловий камінь, а тому рекомендується надіти костюм або сорочку кремового, білого або ж кольору слонової кістки.
Зверніть увагу
30-річна річниця весілля - дуже важливий період. А перли був обраний символом цього ювілею зовсім невипадково. Справа в тому, що перлина в природних умовах весь час зростає і міцніє, як і сім'я з роками стає тільки сильніше. До того ж 30-річний ювілей можна порівняти з ниткою, на яку рік за роком нанизувалися нові перлини. І ось, коли таких перлин-годов набирається тридцять, нитка перетворюється на справжнє міцне намисто.