Як встановити веб-браузер.

Щоб ви могли займатися веб-серфінгом , на вашому комп'ютері повинен бути встановлений браузер. У стандартний комплект Windows входить програма Internet Explorer, однак вона влаштовує далеко не всіх користувачів. Браузери відрізняються один від одного стабільністю роботи, швидкістю завантаження веб-сторінок, наявністю підключаються додаткових модулів та ін. Який з браузер ов кращий - вирішувати вам. Але щоб зробити висновки, програму треба встановити і попрацювати в ній якийсь час.
Інструкція
1
Завантажте браузер, роботу якого ви хочете випробувати з його офіційного сайту: - Opera - http://www.opera.com; - Mozilla Firefox - http://mozilla-russia. org; - Google Chrome - https://www.google.com/chrome;- Safari - http://www.apple.com/ru/safari/download.
2
Зверніть увагу, що на сайтах представлені варіанти програм для різних операційних систем і пристроїв, у тому числі і для мобільних гаджетів. Крім цього існують версії браузер ов з сервісними надбудовами - додатковими панелями. Наприклад, з сервісами «Яндекса». Завантажити браузер и з панеллю «Яндекс Бар» ви можете з цієї сторінки: http://browser.yandex.ru.
3
Запустіть програму установки веб- браузер а, яку ви завантажили. Якщо на екрані комп'ютера з'явиться попередження про можливу небезпеку встановлюваного софту, ігноруйте його. Подібні повідомлення - нормальна реакція системи на запуск файлів з розширенням exe. Якщо ви завантажували програму по посиланнях представленим вище, ймовірність отримати замість браузер а шкідливе ПЗ незначна, але для свого спокою можете перевірити файл антивірусом.
4
Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди. Якщо в процесі установки браузер а вам буде запропоновано вибрати директорію і компоненти установки - зробіть це. Якщо ви новачок в комп'ютерних справах і не знаєте, що вибрати, залиште установки за замовчуванням недоторканими. Виберіть також місця, в яких ви хотіли б бачити ярлики для швидкого запуску програми: робочий стіл, панель швидкого запуску, меню «Пуск».
5
Призначте встановлювану програму браузер ом за замовчуванням, тобто основним, якщо ви його добре знаєте і вам подобається в ньому працювати. Якщо сумніваєтеся - відкладіть рішення цього питання на потім. Вибрати браузер за замовчуванням ви зможете пізніше в будь-який зручний для вас час.
6
Запустіть встановлений браузер - відкриється сторінка вітання, на якій ви зможете прочитати новини програми, отримати довідкову інформацію і вибрати для свого браузер а доповнення, розширення і теми оформлення . Надалі, щоб встановити додаткові модулі до програми, використовуйте наступні переходи: - в Google Chrome - Головне меню (кнопка з гайковим ключем у правому верхньому куті вікна) - «Інструменти» - «Розширення» - «Ще розширення»; - в браузер е Opera - Головне меню (кнопка з червоною буквою О в верхньому лівому кутку вікна) - «Віджети» - «Вибрати віджети»; - в браузер е Mozilla Firefox - Головне меню ( помаранчева кнопка з написом Firefox в лівому верхньому кутку вікна) - «Додатки» - «Отримати доповнення».