Як зробити капелюх.

Серед безлічі моделей різноманітних головних уборів капелюх є дуже витонченим їх видом, що підкреслює жіночу красу і елегантність. Капелюхи бувають як зимовими, так і літніми - вони роблять вас більш жіночою і незвичніше, притягаючи увагу оточуючих чоловіків і жінок. Легка літня капелюшок надійно захистить вас від сонця і прикрасить ваш літній образ, ставши прекрасним доповненням стилю. У цій статті ми розповімо вам, як легко і швидко зшити річну капелюх зі смуг тканини, яка добре тримає форму голови і дозволяє формувати красиві хвилі у полів.
Інструкція
1
Візьміть метр світлого щільного бавовни. Ширина відрізу тканини повинна бути 150 см. Для пошиття капелюхи ви можете придбати готову косу бейку, але переважніше викроїти косу бейку самостійно.
2
Складіть квадрат тканини по косій і наріжте вийшов трикутник на смуги по 6 см шириною. Нарізавши смуги, ви помітите, що їх краї зрізані під кутом. Зшивати смуги потрібно також по косій, поєднуючи ці зрізані кути.
3
Можна спростити зшивання бейки, відрізавши косі кути так, щоб краї смуг стали прямими, а потім зшити смуги звичайним способом, поєднуючи їх краї. Після того, як всі смуги будуть зшиті, заутюжьте згини з виворітного боку. Перші 40 см вийшла бейки злегка розтягуйте і закругляйте в процесі Заутюжіваніе, щоб надати смузі округлу форму.
4
Зріз бейки обробіть зигзагом і починайте шити капелюшок. Для цього починайте зшивати косу бейку по спіралі, формуючи щільний плоский круг. Нарощуйте витками коло, поки не отримаєте коло діаметром 17-18 см.
5
пристрочують спіральні смуги один до одного внахлест. Щоб плоский колах не вигинався, робіть невеликі защипи по ходу косою бейки. Коли коло досягне потрібного розміру, почніть звужувати його вниз, зшиваючи смуги по спіралі в трубу і не роблячи защипов.
6
Нашейте смуг на ширину близько 10 см, періодично приміряючи яка утворюється заготовку. Пошивши трубу, почніть розширювати шиття, щоб отримати поля, роблячи на всьому протязі бейки маленькі защипи для розширення смуги. Чим більше буде защипов - тим більш хвилястими будуть краю. Кінець смуги підшийте так, щоб його не було видно.
7
Такий же принцип пошиття капелюшки підходить для будь щільною покупної тасьми. Експериментуйте, прикрашайте готову капелюшок стрічками і квітами.