Як вибрати жіночий парасольку.

Женский зонт ик - це не тільки захист від дощу, але і частина образу, аксесуар, який повинен відповідати обраному стилю. Парасоль повинен поєднуватися з одягом і вашим настроєм, бути функціональним, міцним і зручним у використанні.
Інструкція
1
Виберіть конструкцію. Парасолька-тростина на довгій ручці виглядає дуже стильно, сучасно і відмінно доповнює класичний образ ділової жінки. Такі моделі відрізняються міцністю, але їх не дуже зручно носити з собою - доводиться завжди тримати в одній руці і велика ймовірність того, що ви просто його де-небудь забудете. Парасолі автоматичні або напівавтоматичні компактні, зручні у використанні, так як приводяться в дію одним натисканням кнопки, але не дуже надійні - механізм може швидко вийти з ладу.
2
Зверніть увагу на матеріал каркаса. Найміцнішими вважаються спиці зі сталі з титановим напиленням, легко гнуться і не витримують поривів вітру конструкції з алюмінію.
3
Наявність системи «анти-вітер» дозволяє використовувати парасольку в штормову погоду, коли пориви вітру бувають дуже сильними. Захисний комплекс може бути представлений пружинами, які розташовані в підставі парасольки і перешкоджають вивертанню спиць, а також надміцним матеріалом, який використовується для виготовлення спиць (вуглепластик або карбон).
4
Парасолька не повинен бути занадто важким. Сталеві спиці значно обтяжують вага виробу, але підвищують його міцність, алюмінієві конструкції легше. Сучасні складні моделі можуть мати комбіновані спиці - верхні ланки з алюмінію або сталі, а кінчики з вуглепластика.
5
Матеріал парасольки повинен бути практичним - швидковисихаючим і забезпечує швидке скочування крапель з поверхні. Найдешевший і найпоширеніший, але дуже грубий матеріал для парасольки - нейлон. Поліестер красивий, але не практичний (виняток - поліестер з додаванням бавовни). Епонж привабливий своїми функціями - краплі швидко скочуються з його поверхні. Тканина парасольку а, оброблена тефлоновим просоченням, вважається міцною, але занадто м'якою і тонкою. Зате зовні матеріал виглядає дуже привабливо.
6
Виберіть колір парасольку а - враховуйте відтінок шкіри і волосся. Підбирати парасольку під кожен наряд занадто непрактично, але можна вибрати один колір - завжди вдалі чорні моделі, а синя або зелена забарвлення надають шкірі хворобливий відтінок. Вибираючи парасольку, обов'язково розкрийте його над головою і подивіться в дзеркало, визначаючи його колірний вплив на вашу шкіру.