Як змайструвати ігровий килимок для дитини.

Розвиваючий килимок - це не тільки цікава і цікава іграшка для малюка, але і спосіб пізнання навколишнього світу, отримання перших зорових, тактильних і слухових відчуттів. Можна виготовити ігровий килимок для дитини самостійно.
Вам знадобиться
  • - тканина (різна за фактурою);
  • - швейні приналежності;
  • - набивка для килимка;
  • - дуги з дроту;
  • - різні іграшки.
Інструкція
1
Зробіть підставу килимок а. Для цього вам знадобляться кілька клаптиків щільною, неслизькою, але приємною на дотик тканини (дитина буде повзати по ній), одне цілісне полотно для підкладки і наповнювач (вата, синтепон). Зробіть ескіз килимок а і візьміть звідти розміри, форму підстави - можете вирізати з клаптів окремі частини, потім з'єднайте їх між собою. Викроїте підкладку, з'єднайте верхню і нижню частини килимок а, зшийте їх між собою. Через невеликий отвір наповніть килимок набиванням, розподіліть її руками і зашейте. Щоб набивка не збивалася, можна прострочити на машинці або прокласти кілька стібків на вже готовому підставі.
2
Виготовте дві дуги, до яких ви будете кріпити іграшки. Для них знадобляться дві основи - міцні, але що гнуться палиці з дроту, м'якого пластику і т.д. Виріжте з поролону дві смужки такої ж довжини, але їх ширини повинно вистачити на те, щоб обернути підставу дуг один раз. Зверху дуги слід затягнути в чохли - дві смужки тканини, можна взяти той же матеріал, що використовувався для підстави. За допомогою простих карабінів, які ви пришиєте до кінців дуг і до чотирьох кутах підстави килимок а, з'єднайте між собою всі елементи. Дуги перехлестних хрест-навхрест.
3
Зробіть іграшки, які ви підвісити до дуг. Це можуть бути м'які іграшки з різними наповнювачами - ватою, шарудить папером або фольгою, крупою, великими кульками і т.д. Всі елементи килимок а повинні бути яскравими і красивими - розвивайте смак дитини з дитинства. Підвісьте пару готових брязкалець, колечка, фігурки тварин з якісного пластику, дзеркальце, обшите тканиною у вигляді сонечка, бджілки і т.д.
4
Прикрасьте підставу килимок а. На дні килимок а повинно знаходитися багато корисних іграшок - зробіть елемент зі шнурівкою, сховайте під аплікацією гумову пискавку, приклейте шурхотить квіточку і т.д. Обтягніть тканиною два шматки картону, пришити їх так, щоб вийшло віконце. Усередині віконця вишийте або намалюйте тварина, казковий персонаж або сховайте люстерко. Чим більше іграшок вміститься на вашому килимок е, тим довше дитина буде розважатися з ним, розвиваючись і граючи.